Donbass Open Cup-2016. Донбас став переможцем, Кривбас фінішує другим

iSport.ua,  28 серпня 2016, 19:13
0
113

Завершився останній, п'ятий ігровий день передсезонного турніру "Кубок Донбасу".

У першому поєдинку останнього ігрового дня в межах передсезонного турніру харківський Витязь зіграв з криворізьким Кривбасом, який мав шанси на друге місце за підсумками змагань в разі невдачі Кременчука у матчі з Донбасом.

У першому періоді харків'яни нав'язали жорстку боротьбу криворіжцям, а моментів для взяття воріт було мало, і таким чином, зафіксовано нульову нічию. А от у другому і третьому періодах ігрова перевага була повністю за Кривбасом, правда першими рахунок відкрили гравці Витязя, зусиллями Кобікова. Відзначмо Селянина, який у кожному матчі записує у свій актив бали, ця гра не виняток. На рахунку форварда криворіжців закинута шайба і результативна передача.

Таким чином, Кривбас набрав дев'ять балів після чотирьох матчів, а Витязь з одним балом на останній сходинці.

Витязь –  Кривбас 1:6 (0:0, 1:3, 0:3)

Шайби: 32:15 Кобиков (Посєвін) - 1: 0; 33:18 Селянін (Черненко, Німенко) - 1: 1; 36:30 Секирко (Мазула, Макріцкій) - 1: 2; 39:51 Катрич (Мазула, Вал. Алексюк) - 1: 3; 41:46 Толканов (Черевач, Рубан) - 1: 4; 47:54 Селянін (Німенко, Черненко - більш.) - 1: 5; 59:53 Шереметьєв (Секирко, Мазула) - 1: 6

Воротарі: Напненко - Безхлібний

Витязь: Напненко (Степанков); Пантелеймонов, Оксененко, Піддубний, Качмар, Попов, Муль, Гасимов, Матвієнко; Сальников, Максименко, Кривонос, Посєвін, Миколенко, Єловиков, Єфремов, Ханін, Кобиков, Муртищев, Алексанян-Петрович

Кривбас: Безхлібний (Черепанов); Магерів, Рябенко, Макрицький, Александров, Катрич, Горлушко, Черевач; Секирко, Селянін, Мазула, Слюсар, Вал. Алексюк, Підгурський, Толканов, Куцевич, Рубан

У другому поєдинку господарі турніру донецький Донбас у вирішальній дуелі сперечався за перше місце з Кременчуком.

У першому періоді команди подарували нам багато сутичок і силових прийомів, через які донеччани тричі грали в меншості. Але змогли вистояти, а справжнім героєм для Донбасу став Віктор Захаров, який увійшов у чужу зону і несподівано кинув з-під захисника точно в дальній кут, тим самим відкривши рахунок у матчі.

У другому періоді ситуація повторилася щодо рахунку на табло, адже команда Анатолія Степанищева змогла подвоїти свою перевагу завдяки покинутій шайбу у виконанні Большакова на старті двадцятихвилинки.

Третій період залишився за гостьовою командою. Обидва колективи провели заключну двадцятихвилинку на гойдалках і показали відкритий хокей з великою кількістю атак. У підсумку донеччани виграли зустріч з результативним рахунком 4: 3. Найактивнішим у третьому періоді був нападник Донбасу Рамазанов, який оформив дубль.

Таким чином, Донбас виграв домашній турнір і після чотирьох матчів набрав 12 балів. На другій сходинці фінішував дебютант українського хокею - Кривбас з дев'ятьма балами, а у Кременчука залишилося шість пунктів.

Донбас  – ХК Кременчук 4:3 (1:0, 1:0, 2:3)

Шайби: 11:43 Захаров (Гаврик) - 1: 0; 24:20 Большаков - 2: 0; 44:12 Гніденко (Ігнатенко) - 2: 1; 51:52 Рамазанов (Вл. Алексюк) - 3: 1; 55:32 Гніденко (Ігнатенко) - 3: 2; 56:19 Рамазанов (Кугут, Большаков) - 4: 2; 57:59 Башко (Коваленя - більш.) - 4: 3

Воротарі: Царегородцев - Захарченко

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Побєдоносцев, Таран, Вл. Алексюк, Кугут, Петрухно, Толстушко, Григор'єв; Кочетков, Шафаренко, Бондарєв, Рамазанов, Большаков, Єгоров, Дем'янюк, Буценко, Бабинець, Горище, Захаров, Гаврик

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Романенко, Ісаєнко, Башко, Ігнатенко, Варивода, Сірченко, Акімов, Васильєв; Коренчук, Кузьмик, Слиш, Кіча, Гніденко, Петранговський, Овчинников, Чернишенко, Коваленя, Луговий, Гриценко, Бойков