Ліга чемпіонів. Сайпа і Фрібург гарантували собі вихід в плей-офф

iSport.ua,  4 вересня 2016, 23:39
0
125

Відбулися чергові поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів.

Сьогодні в рамках чергового ігрового дня відбулися чотири поєдинки на стадії групового етапу хокейної Ліги чемпіонів, в яких визначилися ще два учасники плей-офф.

Фінська Сайпа на своєму майданчику в матчі проти шведського Лулео поступалася в дві шайби після двох періодів, але в третій двадцятихвилинці змогла відновити рівність в рахунку. В овертаймі команди обмінялися небезпечними моментами, але відзначитись не змогли. В результаті фінська команда здобуває важливу перемогу по буллітах і гарантує собі перше місце в групі I і проходить в раунд плей-офф, а ось Лулео все ще має хороші шанси на наступну стадію, але для цього потрібна перемога в останньому матчі над німецьким Айсбареном, і при цьому, щоб Сайпа не поступилася в останній грі групи все-тій же німецькій команді.

Сайпа (Фінляндія) - Лулео (Швеція) 3:2 Б (0:1, 0:1, 2:0, 0:0)

Шайби
: 11:14 Фабрициус (Тодд, Форсберг) - 0:1; 34:15 Юнттіла (Харью) - 0:2; 51:21 Хемілтон (Мякинен, Ярвінена) - 1:2; 59:00 Коскі (Хемілтон, Коскіранта - більш.) - 2:2

Вирішальний буліт: Ярвінен

Воротарі: Маркканен - ​​Лассінантті

Кидки: 21 - 30

Штраф: 16 - 16

У ще одному матчі швейцарський Фрібург на виїзді обіграв чеський Зноймо з рахунком 3:1. Швейцарці здобули свою другу перемогу поспіль і забезпечили собі вихід в наступну стадію, а ось Орлам з Зноймо чекає нелегка боротьба з німецьким Ред Буллом в останній грі групи. Правда для виходу чеської команди, потрібно щоб чемпіони Німеччини не взяли очок в матчі з Фрібургом, який вже буде без особливої ​​мотивації.

Зноймо(Чехія) - Фрібург (Швейцарія) 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Шайби: 13:59 Шпрунгер (Биков) - 0:1; 48:12 Червенка (Ратгеб - більш.) - 0:2; 57:25 Брюйстен (Ціп) - 1:2; 59:57 Пульо (Рітола - п.в.) - 1:3

Воротарі: Шварц - Сайкконен

Кидки: 35 - 25

Штраф: 12 - 18

Далі ще один матч між шведським Фарьєстадом і чеською Спартою, який практично нічого не вирішував, адже обидві команди ще в минулих матчах гарантували собі вихід в плей-офф. Єдине, що хвилювало обидві команди, це питання: хто з них займе перше місце в групі О. Як і в першій грі, яка завершилася перемогою шведів, у другому матчі була класна боротьба з численними моментами, а ось переможець був інший. На цей раз успіх святкувала чеська команда, яка здобула перемогу в овертаймі з рахунком 3:2 завдяки переможній шайбі у виконанні Пеха, після передачі Формана. На даний момент Спарта лідирує у своїй групі, але у шведів є матч в запасі з польською Краковією, у якій нуль в графі очки.

Фарьєстад (Швеція) - Спарта (Чехія) 2:3 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 25:12 Нільссон (Перссон) - 1:0; 36:04 Врана (менш.) - 1:1; 47:40 Чернох (Клімек - більш.) - 1:2; 59:18 Степлтон - 2:2; 60:59 Пех (Форман) - 2:3

Воротарі: Стін - Попперле

Кидки: 28 - 26

Штраф: 6 - 8

Ну і наостанок німецький Вольфсбург на своєму льоду розгромив чеський Пардубіце з рахунком 6:0. Відзначимо два набраних очки Хаскінса за гол і результативну передачу, а також голкіпера німецької команди Брюкманна. Обидві команди ще ведуть боротьбу за другу путівку в плей-офф з групи А, яка може тривати до останнього матчу.

Вольфсбург (Німеччина) - Пардубіце (Чехія) 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Шайби: 10:11 Хаскинс (Фурхер, Фуко) - 1:0; 21:23 Фурхер (Дехнер, Хаскинс - більш.) - 2:0; 25:58 Шерроу (Пфолем, Малок - більш.) - 3:0; 33:03 Обін (Вокес) - 4:0; 41:06 Фурхер (Обін, Лікенс - більш.) - 5:0; 46:32 малок (Райферс, Лікенс) - 6:0

Воротарі: Брюкманн - Ружичка

Кидки: 40 - 14

Штраф: 12 - 12