Ліга чемпіонів. Перемоги Вітковіце і Пардубіце, порятунок Лугано

iSport.ua,  8 вересня 2016, 00:29
0
174

Відбулися чергові поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів.

Сьогодні в рамках чергового ігрового дня відбулося п'ять поєдинків на стадії групового етапу хокейної Ліги чемпіонів.

Почнемо з двох команд, для яких перемоги в цьому раунді були потрібні найбільше, і при цьому їх доля потрапляння до плей-офф залежатиме від інших команд у наступних матчах. Йдеться про два чеські клуби Вітковіце і Пардубіце, які на своїх майданчиках здобули впевнені перемоги над німецькими колективами Крефельд і Вольфсбургом відповідно. Після цих перемог в обох команд з'явилися реальні шанси на вихід до наступної стадії, але матчів у них уже немає, а ось у німецьких команд ще є по грі в запасі з лідерами своїх груп. Якщо в останніх матчах фінський Кярпят і шведська Фрелунда візьмуть очки, але чеські клуби зможуть вийти в плей-офф.

Вітковіце (Чехія) - Крефельд (Німеччина) 5:3 (3:0, 0:1, 2:2)

Шайби: 1:10 Кучера - 1: 0; 5:22 Коварж - 2: 0; 9:36 Штурц (Олеш, Кучера) - 3: 0; 27:54 Роза (Козіол) - 3: 1; 44:25 Васільєвс (Коллінс, Роза - більш.) - 3: 2; 49:34 Слобода (Роман, Бублик - більш.) - 4: 2; 57:58 Манцарі (Клубертанц, Пієтта - більш.) - 4:3; 59:50 Колуш (Вандаш - п.в.) - 5:3

Воротарі: Бартошак - Кляйн

Кидки: 48 - 29

Штраф: 10 - 8

Пардубіце (Чехія) - Вольфсбург (Німеччина) 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)

Шайби: 4:56 Щаус (Сікора, Ролінек) - 1:0; 27:34 Барта (Томашек) - 2:0; 39:50 Щаус (Ролінек, Сікора) - 3:0; 45:26 Ходжмен (Щаус, Скотка) - 4:0; 50:44 Рапач (Каут) - 5:0; 52:48 Фуко (Обін, Крупп) - 5:1; 54:33 Барта - 6:1

Воротарі: М. Ружичка - Брюкманн

Кидки: 17 - 18

Шведський ХВ-71 в гостях впевнено обіграв австрійський Ред Булл із Зальцбурга з рахунком 5:2. Також відзначимо, що це був найжорсткіший матч цього дня, адже в ньому було зароблено 116 штрафних хвилин за різні порушення правил. Шведська команда забронювала собі перше місце в групі і вийшла в плей-офф, а ось австрійцям необхідно заробити одне очко в двох останніх матчах, щоб залишити позаду Шеффілд Стілерс з Великобританії.

Ред Булл (Австрія) - ГВ-71 (Швеція) 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Шайби: 9:15 Торнберг (Брітхен) - 0:1; 19:15 Т. Раффл (Траттніг, Хьюз) - 1:1; 24:11 Брітхен (Торнберг, Онеруд - більш.) - 1:2; 25:40 Олсон (Томас - менш.) - 2:2; 28:40 Онеруд - 2: 3; 54:06 Ханссон (Пілут, Сандберг - більш.) - 2:4; 59:00 Брітхен (Сундх * больш., П.в.) - 2:5

Воротарі: Штаркбаум - Содерстрем

Кидки: 28 - 38

Штраф: 61 - 55

Швейцарський Лугано дивом врятував гру проти німецького Адлера, забивши за вісім секунд до закінчення третього періоду, а в овертаймі і зовсім виграти. Саме ця героїчна перемога дала змогу швейцарцям гарантувати перше місце в групі і вийти в плей-офф. Таким чином, друга путівка в плей-офф від групи С буде розіграна в останній битві між Адлером і фінською Таппарою.

Лугано (Швейцарія) - Адлер (Німеччина) 4:3 ОТ (0:1, 2:1, 1:1, 1:0)

Шайби: 9:29 Вольф (Річмонд, Коларік - більш.) - 0: 1; 29:26 Бертаджіа - 1:1; 35:20 Бруннер (Мартенссон, Сонделл - більш.) - 2:1; 39:57 Макмарчі (Акдаг, Спарре) - 2:2; 43:51 Кінк (Ройл, М. Гоч) - 2:3; 59:52 Закріссон - 3:3; 62:12 Класен (Бруннер, Ульмер - більш.) - 4:3

Воротарі: Мерзлікінс - Ендрас

Кидки: 31 - 45

Штраф: 6 - 14

Забезпечив собі плей-офф шведський Шеллефтео в своєму останньому матчі в групі, який зустрічався з австрійською Віднем і поступився в першому матчі в овертаймі. У другому поєдинку овертайму не було, але а перемога знову дісталася Відню, який, як ніколи, близький до плей-офф. На даний момент у Шеллефтео сім очок, у Відня п'ять балів, а у Калпи нуль після двох ігор. Таким чином, в останніх двох матчах Відень і Калп зіграють між собою і вирішать, хто з них гідний зіграти в наступній стадії.

Шеллефтео (Швеція) - Відень (Австрія) 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Шайби: 00:54 Нодль - 0:1; 7:21 Роттер (Тессіер, Хольцапфель) - 0:2; 22:16 Тессьєр (менш.) - 0: 3; 31:27 Хольцапфель (Боумен - більш.) - 0: 4; 46:01 Олофссон (Бурстрем - більш.) - 1: 4; 53:19 Ерікссон (Ахо, Ліндстрем - більш.) - 2: 4; 57:27 Тессьєр (п.в.) - 2:5

Воротарі: Ліндвалл - Ламурьо

Кидки: 57 - 24

Штраф: 8 - 30