Ліга чемпіонів. Сухі перемоги Векше, ТПС і Мюнхена, вихід в плей-офф Вольфс

iSport.ua,  10 вересня 2016, 00:53
0
109

Відбулися чергові поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів.

Сьогодні в рамках чергового ігрового дня відбулося сім поєдинків на стадії групового етапу хокейної Ліги чемпіонів, в яких визначилися ще декілька учасників плей-офф.

Фінський клуб Калпа на своєму майданчику здобула вольову перемогу над австрійським Віднем і трохи наблизила себе до наступної стадії турніру. Хоча сам матч вийшов дуже складним, адже за 10 хвилин до кінця зустрічі австрійці вели в рахунку 1:0, але фіни знайшли в собі вольові якості і характер і вирвали перемогу з рахунком 3:1. Відзначимо оформлений дубль нападаючого Вайніоли, який спершу відзначився голом у меншості, а потім реалізував штрафний буліт, тим самим принісши своїй команді таку важливу перемогу. Таким чином, доля фінської Калпи і австрійського Відня вирішиться в їхньому заключному протистоянні в Австрії, де вони знову зіграють один проти одного за вихід в плей-офф.

Калп (Фінляндія) - Відень (Австрія) 3:1 (0:1. 0:0, 3:0)

Шайби: 12:14 Полластроне (Фрейзер, Вузе) - 0:1; 52:43 Лукка (Луутінен, Шебок - більш.) - 1:1; 55:43 Вайніола (Мутанна - менш.) - 2:1; 57:30 Вайніола (буліт) - 3:1

Воротарі: Кільпелайнен - ​​Кікерт

Кидки: 35 - 27

Штраф: 8 - 12

Шведський Векше на своєму льоду розгромив білоруську Юність, в якій виступає форвард збірної України Андрій Міхнов. Таким чином шведи здобули другу перемогу і посіли перше місце в групі, а Юність розташувалася на другій сходинці, випередивши за найкращим показником чеську Младу.

Векше (Швеція) - Юність (Білорусь) 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 11:35 Неттерберг (Розен, Еверберг) - 1:0; 14:12 Неттерберг (Розен, Бохм) - 2:0; 52:53 Бродецкі (Шторм, Бохм) - 3:0; 59:56 Кііскінен (Розен, Мартінссон - більш.) - 4:0

Воротарі: Андрен - Трянічев

Кидки: 42 - 19

Штраф: 8 - 2

Фінський ХІФК на виїзді в овертаймі поступився датському Есб`єргу та втратив занадто важливі очки, упустивши свою перевагу в рахунку за дев'ять секунд до закінчення третього періоду. В овертаймі фінська команда виявилася в меншості і пропустила. Тепер ХІФК потрібно перемагати в матчі-відповіді на своєму майданчикув основний час, щоб обігнати датчан і вийти в плей-офф.

Есбьерг (Данія) - ХІФК (Фінляндія) 5:4 (1:2, 1:1, 2:1, 1:0)

Шайби: 8:43 Лідстрем (Нільсен) - 1:0; 11:43 Пууйстінен (тайм, Хейсканен - ​​більш.) - 1:1; 15:03 Петрелла (Елкінса, Гріллфорс) - 1:2; 29:42 Мартіндейл (Найт, Ніксон - більш.) - 2:2; 39:20 Ерон (Луттінен - ​​більш.) - 2:3; 41:25 Хьюльманд (Ніксон, Нільсен - більш.) - 3:3; 46:16 Саарелайнен (Теппо, Раск) - 3:4; 59:51 Фіддлер (Мартіндейл - більш.) - 4:4; 60:31 Ніксон (Брюггіссер, Курран - більш.) - 5:4

Воротарі: Селдруп - Ланкин

Кидки: 29 - 26

Штраф: 10 - 28

Фінський ТПС наостанок в не вирішальному матчі розгромив норвезький Лоренског з рахунком 6:0. Ще перед цим матчем було відомо, що ТПС посів перше місце в групі H, а Лоренског з одним балом замкнув таблицю, пропустивши в плей-офф чеський Ліберець.

Лоренског (Норвегія) - ТПС (Фінляндія) 0:6 (0:1, 0:4, 0:1)

Шайби: 5:26 Вірта (Вахатало, Кескітало) - 0:1; 32:38 Калліо (Хейккінен, Вірта - більш.) - 0:2; 36:04 Тореля (Вірта - менш.) - 0:3; 37:36 Хейккінен (Вірта, Перрін - більш.) - 0:4; 37:53 Ліндстен (Кескітало, Талліндер) - 0:5; 44:26 Піккарайнен (Віртанен, Ліндстен) - 0:6

Воротарі: Якайтіс - Сетанен

Кидки: 22 - 34

Штраф: 10 - 8

Австрійський Ред Булл в гостях здобув важливу перемогу над лідером групи шведським ГВ-71 з рахунком 2:1. Саме ця перемога дозволила австрійцям достроково вийти в плей-офф і їхній останній матч проти британського Шеффілда вже нічого вирішувати не буде.

ГВ-71 (Швеція) - Ред Булл Зальцбург (Австрія) 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Шайби: 1:24 Т. Раффл - 0:1; 44:02 Олсон (Дункан) - 0:2; 59:50 Торнберг (Арлбрендт, Алмквіст) - 1:2

Воротарі: Петтерссон-Венцель - Грачнар

Кидки: 31 - 22

Штраф: 12 - 16

Німецький Ред Булл з Мюнхена в останньому матчі групи F розніс на шматки чеський Зноймо, відправивши у ворота чехів сім шайб у ворота Шварца. Таким чином, Фрібург і Ред Булл набрали по дев'ять очок і чекають плей-офф, а Зноймо з нулем у графі очки залишає турнір без позитивних емоцій.

Ред Булл Мюнхен (Німеччина) - Зноймо (Австрія) 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

Шайби: 15:50 Мацумото (Регер, Квінт - більш.) - 1:0; 20:41 Кахун (Мауер, Флааке) - 2:0; 22:46 Вольф (Мацумото, Ворле) - 3:0; 34:29 Флааке (Кастнер, Смебі) - 4: 0; 49:21 Ворле (Пініццотто, Кастнер) - 5:0; 50:40 Йослін (Абельцхаузер - більш.) - 6:0; 54:11 Мацек (Окуан - менш.) - 7:0

Воротарі: Ден бирки - Шварц

Кидки: 45 - 30

Штраф: 10 - 12

Ну і наостанок визначився ще один учасник плей-офф, яким став німецький Вольфсбург, який в гостях здобув важку перемогу над лідером групи шведською Фрелундою з рахунком 3:2. Таким чином Фрелунда виходить з першого місця групи А, а вовки вибили чеський Пардубіце, який набрав на одне очко менше.

Фрелунда (Швеція) - Вольфсбург (Німеччина) 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

Шайби: 7:24 Малок (Обін, Пфолем - більш.) - 0:1; 9:00 Фурхнер (Хаскинс, Крупп) - 0:2; 13:45 Веллман (Лундквіст, Ларссон) - 1:2; 29:34 Россель-Олсен (Сталберг, Сігалет) - 2:2; 54:49 Обін (Дібелка, Лікенс - більш.) - 2:3

Воротарі: Густафссон - Воглом

Кидки: 23 - 18

Штраф: 14 - 10