iSport.ua,  10 вересня 2016, 17:21
0
69

Завершився другий поєдинок в рамках першого туру чемпіонату України.

Дебютанта української хокейної ліги ХК Кривбас в своєму стартовому матчі чемпіонату чекав матч з бронзовими призерами України минулого сезону - ХК Кременчук.

Криворіжці хоч і новачки, але вже за передсезонні ігри вони встигли зіграти практично з усіма командами в Україні. Тому, на що сподіватися і як грати один проти одного команди вже знали.

Перші хвилини пройшли в рівній боротьбі з великою кількістю помилок при передачах або в індивідуальних рішеннях, через що хокеїсти часто отримували видалення і їхні команди грали в меншості.

Вже на шостій хвилині зустрічі рахунок відкрили гравці Кременчука. Слиш віддав класну передачу від борта в центр зони, де Кузьмик розстріляв беззахисного голкіпера Кривбасу Черепанова - 0:1. Але господарям всього лише п'яти хвилин вистачило, щоб відновити рівність в рахунку. У криворіжців вийшла хороша тривала атака і якщо з першим кидком воротар збірної України Захарченко впорався, то після другого йому не вдалося зафіксувати шайбу і вона випала на п'ятачок, де краще за всіх зрозумів нападник Кривбасу Костянтин штовханні - 1:1.

У другому і третьому періодах була маса моментів для взяття воріт, але воротарі були на висоті і нейтралізували безліч загроз біля своїх воріт. Також зазначимо, що у криворіжців у другій двадцятихвилинці була можливість зіграти в більшості при форматі 5 на 3, але цим подарунком вони не скористалися, завдяки класним сейвам Захарченка та обороні гостей.

Таким чином, гра перейшла в овертайм, який вперше в чемпіонаті України проводиться в форматі три на три. В овертаймі в складі Кременчука порушив правила досвідчений захисник Денис Ісаєнко, який як виявилося і підвів свою команду. На цей раз дебютанти УХЛ впоралися зі своїм завданням і реалізували більшість, тим самим завоювавши свою першу офіційну перемогу в історії. Криворіжці випустивши ще одного гравця, спокійно розмістилися в чужій зоні і провели результативну атаку. Черненко з лівого краю віддав передачу в центр, де Селянин з півзони класно кинув у ближній кут - 2:1.

Кривбас - ХК Кременчук 2:1 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 5:38 Кузьмик (Слиш) - 0:1, 10:10 штовханні - 1:1, 61:43 Селянин (Черненко - більш.) - 2:1

Воротарі: Черепанов - Захарченко

Кривбас: Черепанов (Безхлібний); Рябенко - Магерів, Катрич - Черевач, Александров - Горлушко; Селянин - Черненко - Німенко, Савченко - Караульщук - Мазула, штовхання - Вал. Алексюк - Секирко, Рубан - Куцевич - Підгурський.

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Ден. Ісаєнко - В. Романенко, Башко - Ігнатенко, Варивода - Васильєв, Савицький - Акімов; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Кіча - Гніденко - Петранговський, Овчініков - Чернишенко - Коваленя, Луговий - Карпенко - Янішевський.