iSport.ua,  11 вересня 2016, 20:27
0
59

Завершився третій поєдинок у рамках першого туру чемпіонату України.

У цьому матчі, по суті, зустрічалися дві найслабші по набору хокеїстів команди - білоцерківський Білий Барс і харківський Витязь, так що цей поєдинок був принциповим для обох команд, щоб вирішити, хто ж з них сильніший на льоду у рамках офіційних зустрічей.

Як і багато хто очікував, матч відбувся у впертій і рівній боротьбі, як то кажуть від «дзвінка до дзвінка». Команди грали у хороший хокей, в якому було багато гольових моментів, а також помилок, які були зрозумілі, так як всі колективи тільки вступають у новий сезон.

Рахунок був відкритий вже в дебюті матчу, коли на четвертій хвилині нападник білоцерківців Ілля Сеник вийшов на ворота Напненка і потужно кинув з гострого кута - 1:0. На подив, господарі не збавили темпу і продовжили насідати на ворота харківської команди, так що на екваторі першої двадцятихвилинки змогли подвоїти свою перевагу в рахунку. У більшості господарі розставилися в чужій зоні і скинули шайбу на синю лінію, звідки потужно кинув Воронін, постріл якого відбив Напненко, але шайба відскочила на п'ятачок, де Ромащенко добив її у ворота - 2:0. Така комфортна перевага білоцерківців протрималася недовго, адже вже через всього чотири хвилини харків'яни змогли відіграти одну шайбу, і сталося це в більшості. Ігор Кривонос вийшов на побачення з голкіпером господарів Власенком і впевнено його переграв - 2:1.

У другому періоді харків'яни повністю вирівняли гру, в обох команд було безліч можливостей відзначитися, але цього не вдалося зробити. У Витязя була прекрасна нагода, адже вони дві хвилини грали у більшості у форматі п'ять на три, але це не допомогло команді.

У третьому періоді було більше брутальності і бійок, ніж гри в хокей. У підсумку, у кінцівці заключної двадцятихвилинки, гості знову залишилися в меншості, і замість того, щоб спробувати зрівняти рахунок, були змушені оборонятися. Але і цього зробити успішно не вдалося, а ось білоцерківці вдруге за матч реалізували більшість. Автором закинутої шайби став Данило Печерських, який встановив остаточний рахунок на табло - 3:1.

Таким чином, перша дуель двох рівних команд завершилася перемогою підопічних Костянтина Буценка, які стартували з перемоги і підняли собі моральний дух перед іншими важливими іграми, де їм буде дуже складно досягти переможного результату.

Білий Барс - Витязь 3: 1 (2: 1, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 3:33 Сеник (Шевченко, Логачов) - 1: 0; 11:16 Ромащенко (Воронін - більш.) - 2: 0; 15:05 Кривонос (Попов, Сальников - більш.) - 2: 1; 58:48 Печерських (Благой, Дворецький - більш.) - 3: 1

Воротарі: Власенко - Напненко

Білий Барс: Власенко (Краснопольсий); Благой - Воронін, Сухонос - А. Люльчук, Дворецький - Поцелуєнко, Стоцький - Логачов, Печерських - Ромащенко - Лісників, Чобанян - Разумов - Даниленко, Шевченко - Ружников - Сеник, Д. Гриценко - Найдьонов - Максимович.

Витязь: Напненко (Даас); Попов - Панасенко, Пантелеймонов - Оксененко, Качмар - Піддубний, Матвієнко - Муртищев, Сальников - Максименко - Кривонос, Посєвін - Ханін - Миколенко, Алексанян - Кобиков - Єловиков, Єфремов - Лазаренко - Одноворченко.