iSport.ua,  16 вересня 2016, 07:29
0
53

Відбувся другий поєдинок в рамках другого туру української хокейної ліги.

У другому матчі другого туру чемпіонату України чемпіон України - донецький Донбас, як і передбачалося, легко і впевнено розправився з харківським Витязем.

Уже після першого періоду донеччани забезпечили собі комфортну перевагу в дві шайби, але свої ворота залишити сухими не вдалося. Перша шайба відбулася на екваторі першої двадцятихвилинки.

Потім через п'ять хвилин донеччани подвоїли свою перевагу: Єгоров прийняв передачу від Рамазанова і вийшов на побачення з воротарем Витязя і відправив шайбу йому в «будиночок» - 0:2.

Другий період виявився повністю за донецькою командою, яка відправила дві шайби у ворота харківського Витязя. Спершу в середині двадцятихвилинки Таран класно кинув від синьої лінії, а Єгоров вдало підставив ключку на п'ятаку і оформив дубль - 1:4. Потім через п'ять хвилин вдруге в матчі відзначився Никифоров, який знову продемонстрував як він вміє грати на п'ятаку - 1:5. Що стосується харків'ян, то вони навіть толком в зону Донбасу не могли увійти, а про небезпечні моменти і взагалі говорити не варто.

Таким чином, Донбас здобуває другу перемогу і має стовідсотковий результат у турнірній таблиці - шість очок, а ось у Витязя нуль очок, оскільки він в першому турі поступився Білому Барсу. Зазначимо, що для Донбасу ця перемога над Витязем стала десятою в історії цього протистояння команд в рамках чемпіонату України.

Витязь - Донбас 2: 7 (1: 3, 0: 2, 1: 2)