iSport.ua,  17 вересня 2016, 20:16
0
59

Відбувся перший поєдинок у рамках третього туру української хокейної ліги.

Третій тур чемпіонату України відкривав матч між харківським Витязем і київськими Дженералз. У минулому турі кияни насилу, але обіграли Кременчук, а харків'яни розгромно поступилися чемпіону України - Донбасу. У цьому протистоянні явним фаворитом були Генерали, але матч на щастя тренерів і вболівальників вийшов дуже цікавим і насиченим.

Гості активніше почали перший період, але впустили кілька гарних можливостей для взяття воріт Євгена Напненка, а от харків'яни змогли навіть вистояти у меншості, а потім і самі першими відкрили рахунок у матчі. За п'ять з лишком хвилин до першої перерви Піддубний гарно підібрав шайбу, коли виходив з лави штрафників, і віддав передачу Посєвіну, який і розібрався з Петровим - 1: 0.

Після такого розвитку подій Генерали накрутили темп гри і почали тиснути на ворота Напненка, але ось пробити його вдалося лише у середині другого періоду, і при тому гравці Дженералз зробили це двічі. Спершу Мушников реалізував більшість після передачі Баскова, а через шість хвилин у воротах харків'ян відзначився герой минулого матчу Віталій Лялька, який після ассисту того ж Баскова розстріляв ворота Напненка - 1: 2. Друга третина матчу підходила до кінця і господарі знову небезпечно огризнувся і змогли зрівняти рахунок в матчі, коли Оксененко класно кинув від синьої лінії, а Кривоніс на п'ятаку ключкою підправив шайбу у ворота - 2: 2.

У третьому періоді команда з Києва знову була на висоті і у період з 46 по 52 хвилини Олексій Басков додав до своїх двох результативних передач ще дві закинуті шайби, які і принесли успіх гостьовий команді. А потім Витязь знову відповів своїм голом через всього лише 30 секунд. Миколенко замкнув передачу Посєвіна і відіграв одну шайбу - 3: 4. На останніх хвилинах харків'яни всіма силами намагалися зрівняти рахунок, але навіть гра в більшості і зі знятим воротарем їм не допомогла.

Таким чином, у перших трьох турах київські Генерали здобули дві перемоги і піднялися на друге місце у турнірній таблиці, а команда Віталія Литвиненка поки що без перемог і балів.

Витязь - Дженералз 3: 4 (1: 0, 1: 2, 1: 2)

Шайби: 14:39 Посєвін (Піддубний, Лазаренко) - 1: 0; 26:39 Мушников (Басков, Саків - більш.) - 1: 1; 33:08 Лялька (Басков) - 1: 2; 38:48 Кривонос (Оксененко) - 2: 2; 46:46 Басков (Саків, Лиманський - більш.) - 2: 3; 51:53 Басков (Безуглий, Татаренко) - 2: 4; 52:15 Миколенко (Посєвін) - 3: 4

Воротарі: Напненко - Петров

Штраф: 14 - 10