iSport.ua,  18 вересня 2016, 16:57
0
63

У Дружківці відбувся другий поєдинок третього туру чемпіонату України.

У черговому матчі української хокейної ліги зустрілися донецький Донбас і криворізький Донбас, які наразі мають у своєму активі найбільшу кількість очок.

У першому періоді донеччани, як і передбачалося, більше володіли ініціативою і створювали набагато більше моментів, ніж у криворіжців. На перших хвилинах гості тричі отримували видалення, але реалізувати чисельну перевагу команда Анатолія Степанищева не змогла. А ось при грі в рівних складах на дев'ятій хвилині вони змогли відкрити рахунок в матчі. Таран кинув від синьої лінії, Черепанов відбив перед собою, а Никифоров її добив у ворота - 1:0.

У другому періоді все почалося з 25-ї хвилини, коли гості змогли зрівняти рахунок в матчі. Білоусов від синьої лінії класно накинув на п'ятачок, де Савченко підставив ключку і пробив Царегородцева - 1:1. Але через всього лише дві хвилини господарі майданчика «Альтаїр» знову розписалися в воротах Черепанова та вийшли вперед. Кочетков кидав по воротах із середньої дистанції, а шайба потрапила в захисника криворіжців і залетіла у ворота - 2:1. Ну, а через п'ять хвилин було встановлено остаточний рахунок в матчі, і знову відзначилися гравці Донбасу, а точніше Павло Таран.

У заключному періоді команди вже грали за рахунком і було видно, що сил вже не вистачає. Таким чином Донбас здобув третю перемогу поспіль в трьох стартових турах і спокійно очолює турнірну таблицю. Кривбас в свою чергу здобув дві перемоги, одну з яких в овертаймі над Кременчуком.

Донбас - Кривбас 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)