iSport.ua,  18 вересня 2016, 22:48
0
66

Відбувся заключний поєдинок третього туру чемпіонату України.

В останньому матчі третього туру білоцерківський Білий Барс на своєму майданчику зустрічався з ХК Кременчук, який поки що не перемагав в поточному сезоні.

Вже на першій хвилині зустрічі Сергій Логачов відзначився після першої ж атаки господарів льоду, в якій також взяли участь Сеник і Ружников. Відразу після пропущеної шайби, гості отримали право на більшість, але нею скористатися не змогли. Білоцерківська команда на рівних протистояла всі двадцять хвилин періоду проти одного з фаворитів на чемпіонство.

У другому періоді хокей вийшов більш відкритим і результативним, правда на цей раз явна перевага була у підопічних Дмитра Підгурського, хоча перша відмінність знову білоцерківці. На шостій хвилині Руслан Ромащенко з гострого кута прострілив на п'ятак, а шайба рикошетом від воротаря збірної України закотилася в ворота - 2:0. На екваторі періоду гості змогли нарешті розпечатати ворота Краснопільського, коли гості реалізували більшість. Петранговський віддав класну передачу на п'ятак, де Кіча в дотик розстріляв ворота білоцерківців - 2:1. Не минуло й п'яти хвилин, як Кузьмик в ближньому бою впевнено переграв Краснопільського і зрівняв рахунок в матчі - 2:2. Але і це ще не все, адже за чотири секунди до другої перерви кременчужани знову засмутили господарів майданчика зусиллями Максима Слиша - 2:3.

Ну, а третій період був повністю провалений підопічними Костянтина Буценка, які пропустили в свої ворота п'ять шайб. Вже на 30-й секунді двадцятихвилинки Максим Слиш оформив дубль. Потім на екваторі періоду результативними кидками відзначилися Гніденко і Коваленя. Зазначимо, що Гніденко відзначився в меншості після передачі Петранговського. Ну, а ще по шайбі собі в актив записали Ілля Коренчук і Антон Бойков, голи яких довели рахунок до розгромного.

Таким чином, Білий Барс після трьох турів має в своєму активі одну перемогу над харківським Витязем в першому турі чемпіонату України. А ось для Кременчука ця перемога стала першою в поточному сезоні, після двох поразок від Кривбасу і Дженералз.

Білий Барс - ХК Кременчук 2:8 (1:0, 1:3, 0:5)

Шайби: 00:48 Логачов (Сеник, Ружников) - 1:0; 25:06 Ромащенко (Дворецький - більш.) - 2:0; 31:32 Кіча (Петранговський, Башко - більш.) - 2:1; 36:08 Кузьмик (Слиш, Коренчук) - 2:2; 19:56 Слиш (Романенко, Коренчук - більш.) - 2:3; 40:30 Слиш (Кузьмик, Коренчук) - 2:4; 48:50 Гніденко (Петранговський, Башко - менш.) - 2:5; 52:06 Коваленя (Сірченко, Бойков) - 2:6; 56:20 Коренчук (Романенко - більш.) - 2:7; 57:50 Бойков (Коваленя, Карпенко) - 2:8

Воротарі: Краснопільський - Захарченко

Білий Барс: Краснопольський. Печерських - Ромащенко - Лісників, Благой - Воронін, Сеник - Ружников - Поцелуенко, Дворецький - Логачов, Чебонян - Разумов - Праведний, Сухонос - Люльчук, Шевченко - Найдьонов - Максимович, Тонковид - Гриценко.

Кременчук: Захарченко. Коренчук - Кузьмик - Слиш, Ісаєнко - Романенко, Кіча - Гніденко - Петранговський, Башко - Ігнатенко, Шиманський - Карпенко - Коваленя, Савицький - Васильєв, Бойков - Гриценко - Чорний, Дегтярьов - Сірченко.