Кубок світу. Швеція без проблем розібралася з Росією

iSport.ua,  19 вересня 2016, 00:50
0
329

Відбувся перший поєдинок у групі В найпрестижнішого і відродженого турніру.

У першому матчі групи В відродженого Кубка світу в Торонто зустрічалися збірні Росії та Швеції.

У першому періоді команди подарували вболівальникам і глядачам достатню кількість кидків, а також було багато боротьби за шайбу біля бортів майданчика. У першій двадцятихвилинці жодній з команд не вдалося відзначитись голом, але моменти і передумови для цього були. У шведів відзначимо момент у Хернквіста, який відібрав шайбу в чужій зоні і потужно кинув по воротах, а також момент, коли Марков втратив шайбу у себе в зоні і потім Баклунд розстрілював ворота, але в обох випадках воротар збірної Росіїї Сергій Бобровський зіграв дуже надійно. У росіян можна виділити небезпечний момент у екс-гравця донецького Донбасу Євгена Дадонова, який класно кидав з правого краю в дальню дев'ятку, але Маркстрем пасткою забрав шайбу.

У другому періоді шведи продовжили грати активніше і все частіше затискати російську збірну у неї в зоні і постійно тримали в напрузі воротаря Сергія Бобровського. Уже на старті другої двадцятихвилинки шведи зловили росіян на зміні, і Бекстром вискочив на побачення з Бобровським, але пробити його не зміг. Ну, а потім Вадим Шипачьов отримав дві хвилини штрафу, а шведам знадобилося лише чотири секунди, щоб реалізувати чисельну перевагу. Ландеског отримав передачу в правому колі вкидання, звідки точно кинув у дальній кут Бобровського, якому міцно закрили огляд на п'ятачку - 0:1. Через всього лише дві хвилини Тре-Крунур подвоїли свою перевагу в рахунку. Хагелін віддав передачу на Хедмана, а той кидком без замаху відправив шайбу у ворота - 0:2. Росіяни всіма силами намагалися відігратися і навіть було у них кілька хвилин більшості, але пробити Маркстрема не вдалося. Найнебезпечніший момент у російської збірної був в кінцівці періоду, коли Кулємін в упор добивав шайбу в ближній кут, але шведський воротар здорово виставив щиток і відвів загрозу від своїх воріт.

У третьому періоді шведи грали по рахунку і трохи зменшили темп, а росіяни намагалися шукати вільні зони для своїх маневрів, але їх було дуже мало. У першій частині заключної двадцятихвилинки шведи отримали право на більшість через вилучення капітана збірної Росії Олександра Овечкіна. Але заради правди варто відзначити, що найнебезпечніший момент мали саме росіяни, коли Орлов практично втік один на один з Маркстремом, але пробити його не зміг. У другій частині періоду шведи грамотно оборонялися і змушували росіян лізти вперед відіграватися, але у тих відігратися не вийшло, а ось шайбу престижу вони забили і зіпсували свято Маркстрему, який дуже засмутився, що пропустив в самому кінці зустрічі.

За хвилину до фінальної сирени наставник російської збірної випустив шостого польового замість воротаря і потім Овечкін чудовим кидком від синьої лінії скоротив відставання в рахунку. Відзначимо Кулемина, який грамотно закрив огляд шведському воротареві. За пару секунд до сирени росіяни ще раз відзначилися у воротах Маркстрема і знову це зробив Овечкін, але зробив він це рукою, тому арбітри після перегляду відеоповтору скасували гол.

Таким чином, збірна Швеції здобула впевнену перемогу над національною командою Росії з рахунком 2:1.
Росія - Швеція 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 30:41 Ландеског (Карлссон, Бекстром - більш.) - 0:1, 32:52 Хедман (Хагелін, Х. Седін) - 0:2, 59:27 Овечкін (Малкін, Дацюк) - 1:2

Воротарі: Бобровський - Маркстрем

Кидки: 24 - 26

Штраф: 8 - 6

Росія: Бобровський (Варламов); Куликов, Орлов, Зайцев, Марченко, Ємелін, Марков; Овечкін, Дацюк, Панарін, Кулємін, Анісімов, Дадонов, Малкін, Телегін, Кучеров, Шипачьов, Тарасенко, Кузнєцов

Швеція: Маркстрем (Енрот); Яльмарссон, Строльман, Екхольм, Екман-Ларссон, Хедман; Форсберг, Баклунд, Крюгер, Сильверберг, Бекстром, Ерікссон, Д. Седін, Х. Седін, Седерберг, Хагелін, Хернквіст, Ландеског