Кубок світу. Швеція поступається, але проходить до півфіналу

iSport.ua,  22 вересня 2016, 01:06
0
300

Відбувся перший поєдинок заключного третього туру в групі В.

У першому матчі третього туру найпрестижнішого турніру в рамках групи В зустрічалися збірні Північної Америки до 23 років і Швеції. У перших двох турах Тре-Крунур обіграли Росію та Фінляндію, а північноамериканці здолали фінів і поступилися росіянам.

У першому періоді команди подарували вболівальникам хокей на високих швидкостях, який привів до п'яти закинутих шайб, причому три з них у ворота Хенріка Лундквіста. Вже на 30-й секунді Райлі кинув від синьої лінії, воротар оббив перед собою, а Меттьюс вдало зіграв на добиванні - 0:1. Через 26 секунд молоді гравці Канади і США заробили право на штрафний кидок, але Гудра не влучив у ворота. Минула хвилина – і знову диск побував у воротах шведської команди. Така само результативна, як і в першому голі, але тільки автором закинутої шайби став Трочек - 0:2. Потім своє слово сказали Тре-Крунур, коли на екваторі періоду Форсберг класно кинув з кистей і вразив ворота Гібсона - 1:2. Минуло п'ять хвилин, і знову північноамериканці здійснили результативну атаку: шведи втратили шайбу в чужій зоні, Гудра втік один на один і впевнено обіграв Лундквіста, відправивши ігровий снаряд у ворота - 1:3. У кінцівці періоду трохи активнішою була шведська команда, яка змогла забити і скоротити відставання в рахунку, реалізувавши більшість. Бекстром кинув з середньої дистанції, шайба зрикошетила від ноги Кутюр'є і опинилася у воротах - 2:3. Також відзначимо, що на останній хвилині першого періоду був відмінний шанс у Макдевіда, але його кидок з незручної руки влучив у стійку ворота Лундквіста.

У другому періоді на льодовому майданчику в Торонто була рівна гра з великою кількістю моментів. На самому початку другої двадцятихвилинки був хороший шанс у Хернквіст, але його кілька кидків поспіль впевнено відбив Гібсон. На екваторі періоду Макдевід міг збільшити перевагу північноамериканців в рахунку, але його кистьовий кидок з правого кола викидання якимось дивом відбив Лундквіст. Ну і за кілька хвилин до другої перерви Гудра класно скинув шайбу з-за воріт на Маккінона, той розстрілював воротаря, але знову Хенрік був надійний і відвів загрозу від своїх володінь.

У третьому періоді збірна Швеції змогла відігратися і зрівняти рахунок у матчі на сьомій хвилині зустрічі. Екман-Дарссон непогано накинув на п'ятачок, де Берглунд підставив ключку і переправив шайбу у ворота - 3:3. У кінцівці матчу був непоганий шанс у Мюррея, щоб вирвати перемогу, але його добивання з п'ятачка було точним у Лундквіста.

В овертаймі трохи активнішими були північноамериканські хокеїсти, а шведи огризалися контратаками. На четвертій хвилині Даніель Седін втік на побачення з Гібсоном, але воротар був надійний і врятував свою команду, а ось через хвилину Маккіннон отримав шайбу в чужій зоні і без проблем розібрався з Лундквіст - 3:4.

Таким чином, збірна Швеції після трьох турів набирає п'ять очок і бронює собі першу сходинку в групі В, а північноамериканці мають у своєму активі чотири бали і йдуть другими. Доля Північної Америки вирішиться в сьогоднішньому поєдинку між Росією і Фінляндією, зустріч яких відбудеться о 22:00.

Швеція - Північна Америка U-23 3:4 ОТ (2:3, 0:0, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:30 Меттьюс (Райллі, Макдевіда) - 0:1, 1:35 Трочек (Гостісбер, Айкел) - 0:2, 8:24 Форсберг (Хернквіст, Бекстром) - 1:2, 13:57 Гудра (Гостісбер ) - 1:3, 16:28 Бекстром (Форсберг, Карлссон) - 2:3, 46:50 Берглунд (Карлссон, Седерберг) - 3:3, 64:10 Маккіннон - 3:4

Воротарі: Лундквіст - Гібсон

Кидки: 38 - 49

Штраф: 8 - 10

Швеція: Лундквіст (Маркстрем); Яльмарссон, Строльман, Екхольм, Екман-Ларссон, Карлссон, Хедман; Форсберг, Крюгер, Сильверберг, Бекстром, Ерікссон, Д. Седін, Х. Седін, Седерберг, Хагелін, Хернквіст, Ландеског, Берглунд

Північна Америка: Гібсон (Хеллебайк); Джонс, Парейко, Троуба, Мюррей, Райлі, Гостісбер; Гудра, Кутюр'є, Айкел, Саад, Трочек, Маккіннон, Меттьюс, Шайфлі, Дрюен, Ньюджент-Хопкінс, Макдевіда, Міллер

0:56 Джонні Гудра (Північна Америка U-23) не реалізував буліт