iSport.ua,  24 вересня 2016, 17:36
0
130

Відбувся центральний матч п'ятого туру української хокейної ліги.

П'ятий тур української хокейної ліги відкривав матч у Кривому Розі між місцевим Кривбасом і київськими Дженералз, які, безумовно, претендують на медалі чемпіонату.

Початок першого періоду вийшов дуже вдалим для київської команди, яка вже на 43-й секунді зустрічі відкрила рахунок у матчі. Толкунов непогано накинув на п'ятачок, де Саков у боротьбі із захисником переправив шайбу у ворота - 0:1. Але через лише чотири хвилини господарі льоду змогли відігратися зусиллями Івана Підгурського, який швидше за всіх зметикував на п'ятаку і добив диск у ворота Петрова - 1:1.

У другому періоді на льоду арени у Кривому Розі ситуація не змінилася. Команди грали в хокей на середніх швидкостях і не дуже часто помилялися під час гри біля своїх воріт, але хотілося б відзначити, що боротьби і сутичок було забагато. І ось на екваторі другої двадцятихвилинки Генерали провели непогану атаку, яку на добиванні результативно завершив Олексій Костюк - 1:2. А за кілька хвилин до другої перерви у складі гостей Саков отримав вилучення, а криворіжці успішно реалізували більшість, а автором голу став Дмитро Німенко - 2:2.

У заключному періоді команди все обережніше стали грати, адже обидва колективи розуміли, що одна закинута шайба за такої рівної гри напевно стане переможною. У підсумку на 54-й хвилині Генерали знову вийшли вперед завдяки Віталію Ляльці, який класно розібрався на п'ятаку після кидка свого партнера по команді - 2:3. Ну а фінальну крапку в матчі поставив Олексій Басков, який у контратаці відправив шайбу у порожні ворота криворіжців - 2:4. Відзначимо, що дві останні шайби Генерали закинули в більшості.

Таким чином, Дженералз після п'яти турів набирають 12 очок і як мінімум на добу виходять на перше місце в турнірній таблиці до гри донецького Донбасу. Кривбас, у свою чергу, має в своєму активі вісім очок і йде на третьому рядку.

Кривбас - Дженералз 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:43 Саков (Толкунов, Басков) - 0:1, 5:30 Підгурський (Коваленко) - 1:1, 30:07 Костюк (Мушніков) - 1:2, 38:01 Німенко (Черненко, Селянин - більш.) - 2:2, 53:06 Лялька (Басков, Мушніков - більш.) - 2:3, 59:54 Басков (Ципнятов - більш., п.в.) - 2:4

Кривбас: Черепанов (Безхлібний) - Макріцький, Коваленко, Савченко, Секірко, Черненко, Караульщук, Білоусов, Підгурський, Вал.Алексюк, Александров, Магерів, Рябенко, Селянин, Куцевич, Горлушко, Черевач, Німенко, Катрич, Рубан, Толканов

Дженералз: Петров (Березін) - Афанасьєв, Боєвих, Лялька, Шаманський, Саков, Тимченко, Мельников, Шпак, І.Дворнік, Татаренко, Скрипець, Генкель, Толкунов, Басков, Костюк, Мушніков, Ципнятов, Жовнір, Безуглий, Лиманський, А.Дворнік