iSport.ua,  25 вересня 2016, 16:58
0
101

Відбувся другий поєдинок у рамках п'ятого туру української хокейної ліги.

Сьогоднішній ігровий день відкривав матч між чемпіоном України донецьким Донбасом і білоцерківським Білим Барсом. Відзначимо, що наставник донеччан Анатолій Степанищев вперше у сезоні випустив другого голкіпера команди Сергія Люльчука, а також дав відпочити і іншим лідерам своєї команди, замість яких грали молоді гравці, а капітаном виступив Денис Кочетков.

Втім на гру ці перестановки ніяк не вплинули і у білоцерківців було занадто мало моментів щось зробити біля воріт Люльчук, а ось донеччани в першому періоді закинули дві шайби у ворота гостей. На екваторі періоду голом відзначився Ворона після передачі Свищева, а через три хвилини автори першої шайби помінялися місцями і подвоїли перевагу в рахунку.

У другому періоді Донбас продовжив великими силами атакувати і практично не випускав Білий Барс зі своєї зони. У підсумку за другу двадцятихвилинку у воротах Краснопільського побували ще чотири шайби. Дубль оформив Никифоров, а ще по одній шайбі закинули Бондарєв і Захаров.

Після такого результату двох періодів на заключну третину гри наставник білоцерківців Костянтин Буценко замінив Краснопільського, і місце у воротах зайняв Власенко, але і це не врятувало гостей від пропущених шайб, яких було п'ять.За донеччан голами відзначилися Мазур, Кочетков і Гаврик, а Буценко і зовсім оформив дубль.

Таким чином, Донбас обіграв Білий Барс з рахунком 11: 0, й так оформив найбільшу перемогу поточного чемпіонату України. Також відзначимо оформлений шатаут Сергія Люльчука в дебютному матчі, який став другим для донецької команди в цьому сезоні.

Донбас повертається на перше місце у турнірній таблиці і має в своєму активі 12 балів, як і у Дженералз, з якими команда Анатолія Степанищева зіграє в наступному матчі, який відбудеться 28 вересня у білій Церкві.

Донбас - Білий Барс 11: 0 (2: 0, 4: 0, 5: 0)

Шайби: 11:48 Ворона (Свищев) - 1: 0; 14:20 Свищев (Ворона, Мазур) - 2: 0; 24:26 Нікіфоров (Кочетков, Шафаренко) - 3: 0; 35:05 Бондарєв (Бабинець, Таран) - 4: 0; 37:55 Захаров (Горище, Буценко) - 5: 0; 39:55 Нікіфоров (Вл Алексюк.) - 6: 0; 42:51 Мазур (Свищев, Дем'янюк) - 7: 0; 51:14 Кочетков (Шафаренко, Таран) - 8: 0; 51:26 Буценко (Бабинець) - 9: 0; 57:55 Буценко (Нікіфоров, Григор'єв) - 10: 0; 58:05 Гаврик (Горище, Петрухно) - 11: 0

Воротарі: С. Люльчук - Краснопольський (Власенко, 40:00)

Штраф: 6 - 4

Донбас: С. Люльчук (Дьяченко); Вл. Алексюк - Кугут, Толстушко - Петрухно, Таран - Григор'єв, Карпо; Кочетков - Шафаренко - Никифоров, Захаров - Буценко - Горище, Бабинець - Бондарєв - Гаврик, Дем'янюк - Мазур - Ворона, Свищев

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); О. Благой - Логачов, А. Люльчук - Сухонос, Дворецький - Воронін, Татрін - Тонковид; Печерський - Ромащенко - Лісників, Праведний - Разумов - Чебанян, Поцелуенко - Ружников - Сеник, Гриценко - Найдьонов - Шевченко