iSport.ua,  25 вересня 2016, 20:14
0
110

Відбувся заключний поєдинок у рамках п'ятого туру української хокейної ліги.

Черговий тур української хокейної ліги закривав матч між харківським Витязем і Кременчуком, який відбувся у Харкові в льодовому комплексі "Салтівський лід".

Уже в першому періоді підопічні Дмитра Підгурського забезпечили комфортну перевагу і практично вирішили результат матчу, адже вони відправили у ворота харків'ян п'ять шайб. По одній шайбі на свій рахунок записали Ісаєнко, Кузьмик, Янішевський, Кіча та Слиш, який відзначився в більшості. Також відзначимо, що після четвертої пропущеної шайби Напненко поступився своїм місцем у воротах Вязовову.

У другій двадцятихвилинці гості закинули ще три шайби у ворота Вязовова, а харків'яни відповіли одним голом у виконанні Романа Сальникова на екваторі періоду. У Кременчука закинуті шайби на рахунку Гніденка (в більшості), Лугового і Слиша, який оформив дубль. Також варто сказати, що наставник Готті у середині періоду також замінив свого основного воротаря Захарченка, замість якого на лід вийшов Петленко, для якого цей матч став першим в офіційних іграх.

У заключному періоді гості ще п'ять разів засмучували воротаря харківської команди, а Витязь знову зміг відповісти лише шайбою престижу. У кременчужан відзначилися Коренчук, Кіча, Луговий, Шніденко і Гриценко, а у харків'ян єдина шайба в останній двадцятихвилинці належить Лазаренку.

Таким чином, Кременчук після п'яти турів набрав десять очок і піднявся на третє місце в турнірній таблиці УХЛ, а Витязь поки що ніяк не може зачепитися за очки. Відзначимо, що ця перемога Кременчука з рахунком 13:2 стала найбільшою у поточному сезоні, а до цього рекорд встановив сьогодні вдень донецький Донбас, який обіграв Білий Барс із рахунком 11:0.

Витязь - ХК Кременчук 2:13 (0:5, 1:3, 1:5)

Шайби: 3:21 Кузьмик (Романенко, Ісаєнко) - 0:1; 6:11 Янішевський (Акимов) - 0:2; 7:37 Кіча (Гніденко) - 0:3; 14:53 Кузьмик (Романенко, Слиш) - 0:4; 17:13 Слиш (Коренчук - більш.) - 0:5; 43:05 Гніденко (Коваленя, Башко - більш.) - 0:6; 44:04 Луговий (Гриценко, Янішевський) - 0:7; 25:51 Слиш (Кузьмик) - 0:8; 29:17 Сальников - 1:8; 40:45 Коренчук (Слиш, Романенко) - 1:9; 41:22 Кіча (Гніденко, Коваленя) - 1:10; 44:15 Лазаренко (Ханін) - 2:10; 46:18 Луговий (Гриценко) - 2:11; 56:10 Гніденко (Ігнатенко, Варивода) - 2:12; 58:07 Гриценко (Луговий, Янішевський) - 2:13

Воротарі: Напненко (В'язів, 14:53) - Захарченко (Петленко, 29:27)

Кидки: 16 - 45

Штраф: 16 - 20