iSport.ua,  28 вересня 2016, 22:43
0
112

Відбувся центральний поєдинок в рамках шостого туру української хокейної ліги.

У другому двобої сьогоднішнього ігрового дня в рамках шостого туру чемпіонату України зіграли лідери УХЛ київські Дженералз і донецький Донбас. У першому колі перемогу святкувала команда Анатолія Степанищева, які обіграли на своєму льоду Генералів з рахунком 4:0. Після п'яти зіграних турів у обох команд було по 12 набраних очок.

У першому періоді донеччани володіли невеликою перевагою, яка в підсумку принесла результат на екваторі двадцятихвилинки. Кугут отримав шайбу на синій лінії після передачі Захарова, після чого потужно кинув і забив свій дебютний гол у нинішньому сезоні - 0:1. У господарів, які сьогодні брали Донбас в Білій Церкві було кілька класних моментів в більшості на перших хвилинах, але воротар донеччан Царегородцев на останньому рубежі зіграв надійно.

У другому періоді була точно така ж ситуація, але вже, на жаль для вболівальників без закинутих шайб. Моментів для взяття воріт було відверто небагато, тому можливо в кінцівці періоду кияни спровокували невелику бійку, в якій головними особами виступили Бабинець, Сак і Афанасьєв, які в підсумку вирушили на лавку штрафників.

У заключному періоді команда Анантолія Степанищева продовжувала частіше володіти шайбою і створювати більше моментів біля воріт Петрова, але забити їм не вдалося, а ось господарі по суті єдиним своїм найнебезпечнішим шансом скористалися сповна. За чотири з половиною хвилини до кінця основного часу матчу рахунок відновив Олексій Басков, який класно пройшов оборону донецької команди і кинув точно в кут Царегородцева - 1:1.

В овертаймі команди більш вдало зіграли в обороні і в підсумку доля центрального протистояння шостого туру вирішувалася в серії післяматчевих буллітів, де сильнішими виявилися кияни, а вирішальний кидок на рахунку Ципнятова.

Таким чином, Дженералз добули п'яту перемогу поспіль і тепер вони лідирують у турнірній таблиці УХЛ з перевагою над Донбасом на одне очко. Також зазначимо, що це перший матч поточного сезону, який дійшов до серії післяматчевих буллітів.

Дженералз - Донбас 2:1 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 11:37 Кугут (Захаров, Горище) - 0:1; 55:27 Басков - 1:1

Вирішальний буліт: Ципнятов

Воротарі: Петров - Царегородцев

Дженералз: Петров (Березін); Толкунов - Афанасьєв, Жовнір - Татаренко, Генкель - Скрипець, Бойових - Шпак; Лялька - Саків - Басков, Безуглий - Шаманський - Ципнятов, Лиманський - Мельников - Тимченко, Коляда - Костюк - Мушников

Донбас: Царегородцев (С. Люльчук); Вл. Алексюк - Кугут, Таран - Короп, Толстушко - Петрухно, Григор'єв; Кочетков - Шафаренко - Бондарєв, Єгоров - Большаков - Рамазанов, Никифоров - Буценко - Бабинець, Горище - Захаров - Гаврик, Мазур