iSport.ua,  9 жовтня 2016, 15:50
0
64

Відбувся заключний поєдинок у рамках дев'ятого туру української хокейної ліги.

В останньому поєдинку дев'ятого туру української хокейної ліги відбулося центральне протистояння між донецьким Донбасом і Кременчуком. Обидві команди продовжують боротьбу за найвищі нагороди і не мають наміру здаватися. Нагадаємо, що в першому колі перемогу здобув Кременчук, який здолав донеччан із мінімальним рахунком 2:1.

У чинного чемпіона України через проблеми зі здоров'ям у заявку не потрапили відразу кілька гравців, а саме Шафаренко, Захаров, Бондарєв, Дем'янюк і Рамазанов. У Кременчука через травми були відсутні Ігнатенко і Кіча, а капітан команди і захисник Романенко продовжує відбувати чотирьохматчеву дискваліфікацію.

У першому періоді команди багато помилялися біля своїх воріт, а також не могли добре закріпитися у чужій зоні, можливо, позначилося хвилювання і важливість результату. Ну, а на дев'ятій хвилині господарі майданчика в Дружківці змогли відкрити рахунок і повести в рахунку завдяки кинутій шайбі у виконанні Буценка, який отримав передачу від Нікіфорова і кинув точно в "будиночок" Царегородцева - 1:0. Відзначимо, перший набраний бал Романа Благого за Донбас.

На старті другого періоду команда Анатолія Степанищева двічі мала можливість пограти в більшості, але своїми моментами не скористалася, ну і також можна виділити хорошу гру голкіпера гостей і збірної України Захарченка. І лише з третьої спроби за хвилину до перерви донеччани реалізували більшість і подвоїли свою перевагу в рахунку. Гаврик класно поборовся біля борту, після чого видав передачу на синю лінію, де Толстушко класним кидком з кистей вразив дев'ятку воріт - 2:0.

У заключному періоді донеччани володіли невеликою ігровою перевагою, але вже на четвертій хвилині гості відіграли одну шайбу зусиллями Дегтярьова, який замкнув передачу Ісаєнка на дальній штанзі - 2:1. Після цього голу гра заспокоїлася і обидві команди стали грати ще більш акуратніше. І ось за сім хвилин до фінальної сирени класний сольний прохід Кочеткова через кількох опонентів завершився точним кидком між щитків Захарченка - 3:1.

Таким чином, Донбас набрав 16 очок і після семи зіграних матчів знаходиться на третьому місці, а Кременчук відкотився на четверту сходинку. Відставання Донбасу від Дженералз і Кривбасу становить всього лише одне очко, але у команди Анатолія Степанищева є гра в запасі.

Донбас - ХК Кременчук 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 8:51 Буценко (Нікіфоров, Р. Благой) - 1:0; 18:51 Толстушко (Гаврик, Бабинець - більш.) - 2:0; 43:52 Дегтярьов (Ісаєнко, Коренчук) - 2:1, 56:48 Кочетков (Кугут, Большаков) - 3:1

Воротарі: Царегородцев - Захарченко

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); В. Алексюк - Кугут, Таран - Короп, Толстушко - Петрухно, Побєдоносцев - Григор'єв; Р. Благой - Буценко - Нікіфоров, Кочетков - Большаков - Єгоров, Бабинець - Гаврик - Чердак, Ворона - Мазур - Свищев

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Ісаєнко - Дегтярьов, Варивода - Башко, Акімов - Васильєв, Савицький; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Коваленя - Гніденко - Петранговський, Луговий - Карпенко - Бойков, Микулко - Т. Гриценко - Янішевський