iSport.ua,  29 жовтня 2016, 21:44
0
71

Відбувся перший поєдинок 15-го туру української хокейної ліги.

У центральному матчі п'ятнадцятого туру чемпіонату України зійшлися донецький Донбас і Кременчук - команди, які ведуть боротьбу за золоті медалі української хокейної ліги. У першому колі донеччани поступилися з рахунком 1:2, а в другому команда Анатолія Степанищева була сильнішою з рахунком 3:1.

У першому періоді невеликою ігровою перевагою володіла команда Дмитра Підгурського, яка уже в дебюті поєдинку відкрила рахунок у матчі. Через три хвилини після стартового вкидання Чорний класно пройшов по правому флангу і прострілив на п'ятак, де шайба від гравця Донбасу влетіла в сітку воріт Царегородцева - 0:1. Надалі кременчужани продовжували більше грати в чужій зоні і навіть мали можливість пограти в більшості, але реалізувати її не змогли. Відзначимо непогану гру голкіпера донеччан, а також не можна не сказати, що один раз його ворота врятувала перекладина.

У другому періоді донецька команда змогла вирівняти гру завдяки заробленій більшості, а потім вже в повних складах зрівняти рахунок у матчі. На екваторі періоду Кугут потужно кинув із правого кола вкидання, Захарченко відбив перед собою, а Благой добив її у ворота - 1:1. Потім донеччани двічі упустили хороші моменти для взяття воріт гостей. У першому епізоді Єгоров не влучив у порожні ворота, а в другому надійно зіграв воротар збірної України. І за таке ставлення до своїх моментів кременчужани покарали команду Анатолія Степанищева. Слиш віддав хорошу передачу на Кузьмика із-за воріт, а Сергій у дотик переправив диск у ціль - 1:2.

У заключному періоді більше атакували господарі, яким потрібно було відіграватися, а кременчужани перейшли на гру в контратаках. За шість хвилин до кінця періоду на майданчику розгорілися пристрасті і головним антигероєм став воротар Кременчука Едуард Захарченко, який із незрозумілих причин ударив лежачого на льоду гравця Донбасу, після чого судді дали йому матч-штрафу, а донеччани заробили п'ять хвилин більшості. Також відзначимо, що замість покараного Захарченка на льоду з'явився Микита Петленко. Гості відбивалися усіма силами і вже зовсім забули про атаку, і все ж за 14 секунд до сирени Благой знову добив шайбу у ворота, оформивши дубль - 2:2.

У підсумку все вирішилося в овертаймі, де захисник Донбасу Всеволод Толстушко записав до свого активу переможну шайбу після передачі з-за воріт у виконанні Микити Буценка - 3:2.

Таким чином, наразі у Донбасу і Кременчука по 30 набраних очок, і донеччани лідирують у турнірній таблиці УХЛ за рахунок особистих зустрічей. Також відзначимо, що у команди Анантолія Степанищева є ще два матчі в запасі.

Донбас - Кременчук 3:2 ОТ (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 2:59 Чорний - 0:1; 28:58 Р. Благой (Кугут, Никифоров) - 1:1; 33:03 Кузьмик (Слиш, Коренчук) - 1:2; 59:46 Р. Благой (Побєдоносцев - більш.) - 2:2; 2:30 (в овертаймі) Толстушко (Буценко) - 3:2

Воротарі: Царегородцев - Захарченко (Петленко, 54:48)

Штраф: 20 - 39

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Побєдоносцев - Кугут, Толстушко - Яковлевс, Хакимов - В.Алексюк, Таран - Григор'єв; Р. Благой - Шафаренко - Никифоров, Чердак - Буценко - Захаров, Кочетков - Бабинець - Єгоров, Гаврик - Мазур - Рамазанов

Кременчук: Захарченко (Петленко); Башко - Дегтярьов, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Савицький - Коваленя; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Чернишенко - Гніденко - Кирющенков, Луговий - Карпенко - Янішевський, Чорний - Т. Гриценко - Бойков