iSport.ua,  30 жовтня 2016, 21:46
0
49

Відбувся заключний поєдинок 15-го туру української хокейної ліги.

У заключному поєдинку п'ятнадцятого туру чемпіонату України зійшлися криворізький Кривбас і харківський Витязь. У першому колі криворіжці були сильнішими з рахунком 3: 2, а в другому виграли - 4: 3.

Старт першого періоду минув з перевагою харківської команди, яка вже на третій хвилині зустрічі змогла повести в рахунку зусиллями Олексія Лазаренка. До тринадцятої хвилини Витязь утримував свою перевагу, але потім криворіжцям знадобилося всього три хвилини, щоб перевернути хід матчу і вести рахунок. Спочатку на п'ятачку гарно розібрався Владислав Куцевич, а потім Іван Савченко розстріляв ворота гостей з лівого кола вкидання.

Другу двадцятихвилинку дуже жваво розпочали господарі, які вже на другій хвилині збільшили свою перевагу в рахунку зусиллями Дмитра Німенка, якому асистував Черненко. Криворіжці непогано атакували, але потім харків'янам вдалося вирівняти гру завдяки вилученням у складі Кривбасу.

У третьому періоді гра була рівна, обидві команди демонстрували непоганий хокей, правда без стовідсоткових гольових моментів. На восьмій хвилині періоду Валентин Алексюк закинув четверту шайбу своєї команди в цьому матчі, а через  22 секунди Олексій Лазаренко скоротив відставання в рахунку й оформив дубль.

У кінці періоду гравці Витязя отримали право на більшість і випустили шостого польового, але останній штурм не вдався. Як підсумок - перемога Кривбасу з рахунком 4: 2.

Таким чином, Кривбас набрав 31 балий й піднявся на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату України, випереджаючи Донбас на один бал. Щоправда, у донеччан є гра в запасі. Що стосується Витязя, то у них останнє місце з відставанням від найближчого суперника Білого Барса на три бали.

Кривбас - Витязь 4: 2 (2: 1, 1: 0, 1: 1)

Шайби: 2:19 Лазаренко - 1: 0; 12:40 Куцевич (Коваленко) - 1: 1; 14:01 Савченко (Рябенко, Секирко) - 2: 1; 21:15 Німенко (Черненко, Підгурський) - 3: 1; 47:05 Вал. Алексюк (Слюсар, Караульщук) - 4: 1; 47:27 Лазаренко (Ханін, Міхеєнок) - 4: 2

Воротарі: Черепанов - В'язів

Кидки: 37 - 31

Штраф: 14 - 6

Кривбас: Черепанов (Безхлібний); Александров - Катрич, Рябенко - Магерів, Черевач - Макрицький, Горлушко; Слюсар - Вал. Алексюк - Караульщук, Німенко - Черненко - Підгурський, штовхання - Секирко - Савченко, Коваленко - Куцевич - Рубан

Витязь: В'язовов (Напненко); Сірченко - Кобиков, Н.С. Попов - Декало, Кривда - Матвієнко; Сальников - Н.А.Попов - Кривонос, Посєвін - Миколенко - Єловиков, Ханін - Максименко - Міхеєнок, Лазаренко, Єфремов