УХЛ. Воротар збірної України отримав дискваліфікацію

iSport.ua,  1 листопада 2016, 15:30
0
201
Едуард Захарченко

Воротар ХК Кременчук Едуард Захарченко отримав одноматчеву дискваліфікацію за інцидент у поєдинку проти Донбасу.

У виїзному матчі 15-го туру проти Донбасу за рахунку 2:1 на користь Кременчука біля воріт Захарченка виникла бійка, у якій воротар ударив ковзаном нападника Донбасу Олега Шафаренка, який у цей момент лежав на льоду.

За це порушення Захарченко був видалений з льоду до кінця матчу, а команда повинна була провести 5 хвилин у меншості і з 17-річним голкіпером Микитою Петленком у воротах.

Утримати переможний рахунок за таких умов Кременчуку не вдалося. За 14 секунд до кінця третього періоду Донбас рахунок зрівняв, а в овертаймі вирвав перемогу 3:2.

За інформацією офіційного сайту УХЛ, спортивно-дисциплінарний комітет повідомив, що згідно з дисциплінарним регламентом УХЛ Едуард Захарченко дискваліфікований на один матч і пропустить наступний поєдинок команди проти Кривбасу (3 листопада).

21-річний Захарченко провів 12 матчів у регулярному чемпіонаті, здобувши шість перемог і відбиваючи 92,2% кидків у середньому за гру.