iSport.ua,  12 листопада 2016, 19:52
0
87

Відбулися перші поєдинки 19-го туру чемпіонату України.

Відбулися чергові поєдинки української хокейної ліги, в одному з яких зустрічалися претенденти на чемпіонство, а в другому лідер зійшовся з аутсайдером.

У першому матчі лідер чемпіонату України Кременчук на гостьовому майданчику розібрався з білоцерківським Білим Барсом.

З перших хвилин стартового періоду кременчужани захопили перевагу і тиснули на ворота господарів майданчика, які захищав Власенко, і вже на сьомій хвилині їх вдалося розпечатати і відкрити рахунок у матчі зусиллями Гаврика. Для Владислава це була перша шайба у складі Кременчука після його переходу з Донбасу. Але такий рахунок протримався недовго, адже скоро Павло Дворецький скористався передачею Разумова і зрівняв його.

У другому періоді ситуація на майданчику нічим не відрізнялася від першого, і ось на екваторі періоду Владислав Гаврик замкнув передачу Башка й оформив дубль, вивівши свою команду вперед. У Білого Барса були свої моменти, щоб знову зрівняти рахунок, але навіть граючи в більшості, їм цього зробити не вдалося.

На початку третього періоду, а точніше на на п'ятій хвилині, гості ще раз розписалися у воротах Власенка, цього разу автором закинутої шайби став Дмитро Ігнатенко, який багато в чому і визначив результат зустрічі. Ще через п'ять хвилин Олексій Янішевський зміцнив перевагу команди Дмитра Підгурського. Підопічні Костянтина Буценка усіма силами намагалися щось зробити біля чужих воріт, але, крім ще однієї шайби зусиллями Максима Разумова, більше нічого зробити не вдалося.

Таким чином, Кременчук здобуває четверту перемогу поспіль і продовжує утримувати перше місце в турнірній таблиці УХЛ, випереджаючи Донбас на три очки. Що стосується Білого Барса, то для них ця поразка стала шостою поспіль і він, як і раніше, знаходиться на останній сходинці.

Білий Барс - ХК Кременчук 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 6:19 Гаврик (Гніденко, Кирющенков) - 0:1; 9:41 Дворецький (Разумов, Лісників) - 1:1; 30:14 Гаврик (Башко, Кирющенков) - 1:2; 44:01 Ігнатенко (Кирющенков, Ісаєнко) - 1:3; 49:42 Янішевський (Петранговський) - 1:4; 53:42 Разумов - 2:4

Воротарі: Власенко - Петленко

У другому матчі донецький Донбас у гостях здобув важку перемогу над криворізьким Кривбасом.

У першому періоді донеччани володіли невеликою перевагою як за грою, так і за моментами, а ось криворіжці намагалися грати другим номером на контратаках. У підсумку на 14-й хвилині стартового періоду Александров помилився на своїй синій лінії, після чого шайба опинилася у Никифорова, який, зблизившись із голкіпером, послав диск під ним. Ще через хвилину донеччани подвоїли свою перевагу в рахунку зусиллями Олександра Побєдоносцева, який класно клацнув від синьої лінії точно в кут воріт Черепанова.

На старті другого періоду команди обмінялися закинутими шайбами, після чого гра перейшла в більш спокійне русло. Спочатку Віталій Лялька намагався пробити Черепанова, але зробити цього не вдалося, після чого Єгор Безуглий добив шайбу у ворота. І ось через дві хвилини криворіжці нарешті показали свої зуби і розпечатали ворота Євгена Царегородцева зусиллями Олександра Караульщука, який елегантно підставив ключку на п'ятаку після пострілу від синьої від Александрова в більшості. Можливо, гравці Кривбасу додали б в атаці, але незадовго до кінця періоду Іван Підгурський грубо зіграв проти Ігоря Куута і дістав штраф у вигляді "5+20", і благо господарям, що вони змогли вистояти в меншості.

У третьому періоді команди помінялися ролями: Донбас діяв від оборони, граючи з перевагою в рахунку, а криворіжці все більше і більше часу проводили в атаці. І так першими в заключній двадцятихвилинці відзначилися гості завдяки діям Романа Благого, який перехопив шайбу і розібрався з воротарем. Після голу здавалося, що все закінчено для команди Олександра Куликова, але виявилося, що вони ще не сказали останнього слова. За п'ять хвилин до кінця третього періоду Толстушко був змушений перервати вихід один на один від Валентина Алексюка, за що був покараний штрафним кидком, який впевнено реалізував сам же потерпілий. Потім у кінцівці матчу донеччани залишилися в меншості і криворіжці вшістьох атакували ворота Царегородцева і змогли відіграти ще одну шайбу зусиллями Караульщука, який оформив дубль. На жаль, на більше господарів льоду не вистачило, і Донбас втретє в сезоні обігрує Кривбас.

Після цієї гри команда Анатолія Степанищева набрала 39 очок і знаходиться на другому місці в турнірній таблиці УХЛ, відстаючи від Кременчука на три пункти, але маючи два поєдинки в запасі. Що стосується Кривбасу, то у них третя позиція, 37 набраних очок і одна гра в запасі.

Кривбас - Донбас 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

Шайби: 13:58 Никифоров - 0:1; 14:44 Побєдоносцев (Шафаренко) - 0:2; 22:40 Безуглий (Лялька) - 1:2; 24:44 Караульщук (Александров - більш.) - 1:3; 41:54 Р. Благой - 1:4; 55:54 Вал. Алексюк (буліт) - 2:4; 57:50 Караульщук (Черненко, Селянин - більш.) - 3:4

Воротарі: Царегородцев - Черепанов