iSport.ua,  15 листопада 2016, 21:55
0
77

Відбувся перший поєдинок 20-го туру чемпіонату України.

Відбувся черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому чинний чемпіон України донецький Донбас у гостях обіграв білоцерківський Білий Барс.

Що стосується складів команди, то в обох колективів на лід вийшли найсильніші виконавці. У складі білоцерківців дебютував новачок команди, екс-нападаючий Кременчука Ігор Мікулко, а також відновився Олександр Люльчук. У донеччан відзначимо відсутність основного нападаючого Всеволода Толстушка, а на воротах замість основного воротаря Євгена Царегородцева вийшов Богдан Дьяченко.

У першому періоді був досить непоганий хокей з обох сторін, але звичайно помітною перевагою володіла команда Анантолія Степанищева, але завдяки класним сейвам і надійній грі воротаря білоцерківців Власенка господарям вдалося зберегти свої ворота на замку.

А ось на початку другої двадцятихвилинки гостям все-таки вдалося розпечатати ворота Білого Барса зусиллями латвійського легіонера Мартіньша Яковлевса. Але вже через вісім хвилин білоцерківці провели непогану атаку, яку завершив Микита Лєсніков. Також зазначаємо результативну передачу новачка команди Ігоря Микулка. І тут рахунок протримався недовго, адже через три хвилини Донбас знову вийшов вперед, реалізувавши більшість, а відзначився знову Яковлевс, який оформив дубль.

У третьому періоді донеччани трохи послабили тиск на ворота білоцерківців, які проводили свій, напевно, найкращий матч в чемпіонаті в обороні, де було дуже мало помилок в порівнянні з іншими матчами. В результаті інтрига трималася до самого кінця поєдинку. За сорок секунд до кінця періоду Власенко залишив ворота і на льоду з'явився шостий польовий гравець. І буквально в першій же спробі донеччани встановили остаточний рахунок на табло зусиллями Дениса Кочеткова, який вразив порожні ворота.

Таким чином, Донбас набрав 42 очки і наздогнав лідера турнірної таблиці УХЛ Кременчук. Варто зазначити, що у донеччан залишається два матчі в запасі, які вони зіграють після повернення з Континентального кубка. Що стосується Білого Барса, то він зазнав сьомої поразки поспіль і знаходиться на останньому місці таблиці.

Білий Барс - Донбас 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 22:58 Яковлевс (Шаманський, Лялька) - 0:1; 30:17 Лєсніков (Ромащенко, Микулко) - 1:1; 33:15 Яковлевс (Шафаренко, Побєдоносцев - більш.) - 1:2; 59:47 Кочетков (п.в.) - 1:3

Воротарі: Власенко - Дьяченко

Кидки: 9 - 40

Штраф: 8 - 2

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); О. Благой - Логачов, Ядловський - Дворецький, А. Люльчук - Воронін, Д. Гриценко - Сухонос; Микулко - Ромащенко - Лєсніков, Козієнко - Разумов - Даниленко, Печерських - Ружников - Вінницький, Найдьонов - Праведний - Сеник

Донбас: Дьяченко (Царегородцев); Побєдоносцев - Яковлевс, Вл. Алексюк - Петрухно, Кугут - Хакимов, Таран - Григор'єв; Р. Благой - Шафаренко - Кочетков, Горище - Захаров - Никифоров, Лялька - Шаманський - Безуглий, Єгоров - Большаков - Рамазанов