Континентальний кубок. Донбас наостанок обіграв Ноттінгем

iSport.ua,  20 листопада 2016, 15:58
0
193

Українська команда завершила свої виступи на міжнародному хокейному турнірі у Данії.

У заключному поєдинку півфінального раунду Континентального кубка чинний чемпіон України зустрічався з британським Ноттінгемом, який вже до цього моменту вирішив своє головне завдання - проходження до наступного раунду.

Таким чином, донеччани вийшли на лід без захисника Володимира Алексюка, який отримав пошкодження у першій грі проти Анже, а так само без Дениса Петрухна і Романа Благого. Що стосується складу британців, то у них у заявці на гру були присутні всього лише 16 польових гравців.

У першому періоді було помітно, що Ноттінгем просто грає матч собі на втіху і будь-який результат буде для них прийнятний, а ось донеччани явно хотіли закінчити невдалий турнір перемогою. У команди Анатолія Степанищева було істотне ігрову перевагу, але на жаль для українських уболівальників рахунок відкрити не вдалося. Британці в свою чергу намагалися набридати обороні нашій команді контратаками і в одній з них Роберт Фармер в меншості викотився на побачення з Царегородцевим, але наш воротар був надійний і зберіг свої ворота сухими.

У другому періоді гра продовжилася в тому ж ключі, але на цей раз донеччанам вдалося розпечатати ворота Їндрішича Пакля зусиллями Віктора Захарова - 0:1. По суті це був найнебезпечніший і стовідсотковий момент біля воріт суперників, які в другій двадцятихвилинці нічого не продемонстрували в атаці.

Третій період вийшов самим напруженим і цікавим. Вже на третій хвилині Єгор Єгоров красиво пройшов через двох захисників і кинув точно у кут воріт британців - 0: 2. І лише після другої пропущеної шайби підопічні Корі Нельсона продемонстрували свій британський характер. На екваторі періоді Бред Моран з правого флангу пішов в центр і кинув під саму штангу воріт Царегородцева - 1: 2. Через пару хвилин була непогана контратака від донецької команди, в якій Єгор Безуглий об'їхав ворота і кинув по них. Шайба під щитком воротаря заповзла за лінію воріт, але судді скасували гол через те, що Ігор Шаманський знаходився в їх межах.

За 12 секунд до виходу гравця з лави штрафників, Толстушко втратив шайбу на синій лінії і Петер Калуш уже тікав на побачення з воротарем, але в останній момент його залишив Побєдоносцев. Як підсумок буліт, який не зміг реалізувати сам же потерпілий, який кинув повз дев'ятки воріт Донбасу. Буквально в наступній атаці британці знову могли зрівняти рахунок, але блискуче на лінії воріт зіграв Царегородцев, який у стрибку накрив шайбу пасткою на стрічці воріт. У самій кінцівці матчу Ноттінгем виступив шостого польового на лід і всіма силами намагався зрівняти рахунок, але пропустив шайбу в порожні ворота, а автором закинутої шайби став Олег Шафаренко, який набрав за матч два бали.

Таким чином, Донбас здобуває першу перемогу на турнірі у заключному матчі, але за підсумками всіх ігор залишається на останньому місці у групі D. На цьому боротьба українського клубу в Континентальному кубку зупинена, і донеччани можуть пакувати валізи й переключатися на ігри внутрішнього чемпіонату.

Ноттінгем - 1 Донбас: 3 (0: 0, 0: 1, 1: 2)

Шайби: 27:28 Захаров (Кочетков) - 0: 1, 42:58 Єгоров - 0: 2, 48:46 Моран (Кудроч, Калуш) - 1: 2, 59:33 Шафаренко (п.в.) - 1: 3

Воротарі: Пакль - Царегородцев

Кидки: 25 - 37

Штраф: 12 - 8

55:58 Калуш (Ноттінгем) не реалізував буліт

Ноттінгем: клоччя (Грін); Дімміт - Спенг, Лі - Никифорук, Сертіч - Кудроч; Макміллан - Моран - Калуш, Браун - Ліндхаген - Беттерідж, Лаховіч - Макгреттон - Фармер, Лоуренс

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Толстушко - Побєдоносцев, Кугут - Хакимов, Таран - Петрухно, Яковлевс; Захаров - Шафаренко - Кочетков, Лялька - Буценко - Никифоров, Єгоров - Мазур - Рамазанов, Шаманський, Безуглий