iSport.ua,  23 листопада 2016, 23:04
0
67

Відбувся другий поєдинок 21-го туру чемпіонату України.

Відбувся центральний поєдинок чергового туру чемпіонату України, в якому зійшлися два претенденти на чемпіонство - київські Дженералз і криворізький Кривбас.

Якщо говорити про склади, то у киян були відсутні Жовнір і Козачук, але у криворіжців були проблеми серйозніші. В обороні не було Макріцкого і Черевача, а в атаці Селянина, Секирка, Кучевіча і Толканова.

У першому періоді команди грали обережно біля власних воріт і допускали мало помилок, і тому моментів було небагато. В основному гра спалахувала, коли хтось грав у більшості, але навіть в нерівних складах відзначитись не вдалося. У кінцівці періоду кияни заробили вилучення - чотири штрафні хвилини отримав Саків.

На початку другого періоду гості з Кривого Рогу продовжували грати в більшості, чим і власне кажучи скористалися зусиллями Ігоря Слюсаря, який класно, а головне точно кинув в дев'ятку з правого кола вкидання - 0:1. Вели в рахунку вони не довго, адже лише через 22 секунди Ілля Єловиков пройшов по борту і зрівняв рахунок, впевнено обігравши воротаря Бесхлебного - 1:1.

Потім через п'ять хвилин команді Олександра Куликова знову вдалося вийти вперед і знову вони відзначилися в більшості - Белоусов потужно і результативно кинув від синьої лінії - 1:2. У кінцівці двадцятихвилинки у киян пройшла результативна контратака, яку точним кидком завершив Микола Дворник, який кинув між щитків Бесхлебному - 2:2. Але за вісім секунд до другої перерви гостям ще раз вдалося реалізувати більшість зусиллями Івана Підгурського, який добив диск з п'ятачка у ворота - 2:3.

У третьому періоді команди і зовсім переключилися на занадто акуратний хокей на невеликих швидкостях. На початку двадцятихвилинки в одному з епізодів захисник Генералів Данило Скрипець отримав пошкодження і був змушений достроково закінчити матч. І ось на екваторі періоду Олексій Овчинников красиво пройшов захисника і легко розправився з Бесхлебним, зрівнявши рахунок - 3:3.

В овертаймі в форматі три на три обидві команди показали хороший хокей на швидких швидкостях, але пробити воротарів не вдалося. У підсумку все вирішила серія післяматчевих буллітів, в якій більш вдалими виявилися гравці Кривбасу.

Таким чином, Кривбас набирає два очки в цьому матчі і тепер у них 42 бали і друге місце в турнірній таблиці, правда стільки ж у Донбасу, але у донеччан є три матчі в запасі. Що стосується Дженералз, то ООНІ вперше набрали очко під керівництвом Олександра Сеуканда і тепер у них 25 очок і відрив від Витязя зріс до 14 пунктів. При цьому у киян також три поєдинки в запасі.
Дженералз - Кривбас 3:4 Б (0:0, 2:3, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 22:24 Слюсар (Вал. Алексюк - більш.) - 0: 1; 22:46 Єловиков (Овчинников, Костюк) - 1: 1; 27:29 Бєлоусов (Німенко, Підгурський) - 1: 2; 37:14 Н. Дворник (Орлов, А. Дворник) - 2: 2; 39:52 Підгурський (Черненко - більш.) - 2: 3; 50:10 Овчинников (Костюк) - 3: 3

Вирішальний буліт: Підгурський

Воротарі: Петров - Безхлібний

Кидки: 28 - 49

Штраф: 14 - 12