iSport.ua,  11 грудня 2016, 19:27
0
300

Команда Андрія Савченка невдало стартувала на молодіжному чемпіонаті світу.

Сьогодні у Будапешті стартував молодіжний чемпіонат світу у Дивізіоні IB. У першому своєму матчі українці зустрічалися з фаворитами турніру збірної Польщі.

Перший період активніше почали підопічні Торбйорна Йоганссона, які створили пару непоганих моментів і двічі пограли у більшості, але відзначитись не змогли. Ближче до середини двадцятихвилинки наша молодіжка змогла вирівняти гру, але все ж у кінцівці періоду пропустила. Наші захисники не змогли викинути шайби зі своєї зони і її підібрав Каміль Вробель, який змістився від борту у центр і кинув з незручної точки у кут воріт Богдана Дьяченка - 0:1.

У другому періоді гра не змінилася, але на цей раз ми пропустили на початку. На шостій хвилині Горлушко помилився на своїй синій лінії, після чого один з лідерів польської збірної Алан Ліщарчик спокійно переграв Дьяченка - 0: 2. У команди Андрія Савченка було кілька  моментів, але сказати, що вони були стовідсотковими, не можна.

У заключному періоді наші вболівальники змогли нарешті трохи порадіти, адже українці почали грати, а найголовніше закидати шайби. Спершу у середині третьої двадцятихвилинки гол провів Микита Коваленко, а потім його успіх підкріпив Ярослав Свищев, але після кожного з цих голів, поляки зробили свої результативні постріли.

Таким чином, збірна України з поразки стартує на молодіжному чемпіонаті світу. Наступний поєдинок команда Андрія Савченка проведе завтра о 14:00 проти національної команди Італії.

Україна U20 - U20 Польща 2: 4 (0: 1, 0: 1, 2: 2)

Шайби: 19:11 Вробель (Крезолек) - 0: 1; 25:10 Ліщарчик (Езерські, Скокан) - 0: 2; 47:51 Коваленко (Александров, Денискин - більш.) - 1: 2; 49:01 Езерські (Ліщарчик - більш.) - 1: 3; 51:55 Свищев (Денискін, Рубан) - 2: 3; 53:14 Пас (Крезолек, Госцинськи) - 2: 4

Воротарі: Дьяченко - Студзинський

Кидки: 27 - 42

Штраф: 10 - 12

Україна: Дьяченко (Петленко); Шпак - Александров, Ординський - Григор'єв, Горлушко; Алексанян-Петрович - Свищев - Ворона, Денискин - Мазур - Ступак, Коваленко - Лісників - Рубан, Мостовий - Щербаков - Качан, Шиманський.