Ліга чемпіонів. Фрібург, Фрелунда і Спарта проходять далі, камбек Векше

iSport.ua,  14 грудня 2016, 02:53
0
125

Відбулися матчі-відповіді в рамках 1/4 фіналу європейського хокейного турніру - Ліги чемпіонів.

Учора ввечері відбулися чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів, в яких взяли участь всі вісім клубів, на відміну від перших матчів, де один грався на день пізніше.

У першому матчі було шведське дербі, в якому фаворит протистояння був відомий заздалегідь. Лінчепінгу довелося відіграти чотири шайби і не пропустити в свої ворота. Такого дива не вийшло, і в підсумку Фрелунда здобула впевнену перемогу в гостях з рахунком 5:2. У складі переможців виділимо оформлений дубль досвідченого Олофссона, а також відомого шведа Джоеля Лундквіста, який віддав три результативні передачі.

Лінчепінг - Фрелунда 2:5 (1: 1, 1: 3, 0: 1) (за сумою двох зустрічей - 29)

У другій зустрічі швейцарський Фрібург на своєму майданчику мінімально обіграв чеський Вітковіце з рахунком 3:2. Це цілком достатньо, оскільки в першій грі швейцарці забезпечили собі фору в три голи і розгубити таку перевагу команда зі Швейцарії не могла. Головною дійовою особою в швейцарській команді став Жульєн Шпрунгер, який оформив асистенський хет-трик.

Фрібург - Вітковіце 3:2 (2: 1, 1: 0, 0: 1) (за сумою двох зустрічей - 8:4)

У третьому поєдинку швейцарський Цюріх не зміг повторити успіх Фрібурга і програв шведському Векше з рахунком 2:3. Все вирішувалося в цій зустрічі, бо в першій грі була зафіксована нульова нічия. Після першої двадцятихвилинки здавалося, що саме Цюріх пройде далі, адже швейцарці закинули дві шайби, але в другому періоді господарі змогли відігратися, а в третьому і зовсім закинути вирішальну шайбу за три хвилини до фінальної сирени. Автором вирішальної закинутої шайби став Калле Розен, на рахунку якого оформлений дубль.

Векше - Цюріх 3:2 (0: 2, 2: 0, 1: 0) (за сумою двох зустрічей - 3:2)

Ну і наостанок зустріч між чеською Спартою і швейцарським Берном, які в першій грі розійшлися миром з рахунком 1:1. У другому матчі все було по-іншому і цього разу сильнішими виявилися чехи, які на своєму майданчику розібрали швейцарців з рахунком 4:1. До середини гри все було напружено і на табло трималися нулі, але потім чехи змогли вийти вперед зусиллями Юрая Мікуша. Гості миттєво відігралися завдяки шайбі Трістана Шервена. Після цього досить курйозну шайбу пропустив воротар Берна Дженоні: Мирослав Форман кинув з нульового кута, і шайба від голкіпера влетіла в сітку, а ще через дві хвилини перевагу чехів збільшив Лукаш Пех в більшості. У заключному періоді Петро Кумстат втік в контратаку і без проблем переграв Дженоні, поставивши крапку в цьому протистоянні.

Спарта - Берн 4:1 (0: 0, 3: 1, 1: 0) (за сумою двох зустрічей - 5:2)

Таким чином, у півфінал пробилися шведські Фрелунда і Векше, швейцарський Фрібург і чеська Спарта.

Півфінальні пари виглядають наступним чином:

Фрібург (Швейцарія) - Фрелунда (Швеція)

Векше (Швеція) - Спарта (Чехія)

Перші півфінальні матчі відбудуться 10 січня, а у відповідь зустрічі пройдуть рівно через тиждень - 17 січня.