iSport.ua,  15 грудня 2016, 21:38
0
377

Збірна України невдало стартувала на міжнародному турнірі в Польщі.

На першу гру товариського турніру в Польщі наставник збірної України Олександр Савицький не зміг розраховувати на нападників Сергія Черненка, Романа Благого, Віктора Захарова, Артема Бондаря, Олега Шафаренка і захисника Ігоря Кугута - всі ці гравці травмовані.

Що стосується збірної Казахстану, то у неї склад був взагалі дублювальний. Новий наставник казахстанців Сергій Старигін був призначений лише за кілька днів до вильоту в Польщу. В основному в заявку команди потрапили молоді гравці, які представляли внутрішній чемпіонат. З досвідчених хлопців можна виділити Віталія Колесника, Микиту Махайліса й Антона Сагадєєва.

Початок першого періоду був за українцями, які двічі зіграли в більшості, але, на жаль, цими можливостями вони не скористалися. Потім на екваторі періоду Ігнатенко і Таран отримали видалення і залишили нашу команду втрьох, за що казахстанці швидко і покарали зусиллями Степаненка - 1:0. Далі в кінці періоду знову видалення і знову збірна Казахстану вирізняється в більшості завдяки голу Міхайліса - 2:0.

У другому періоді ситуація для нашої команди на майданчику виглядала ще гірше. Вже на четвертій хвилині казахстанці двічі розписалися у наших воротах, і знову це зробили в більшості зусиллями Нурека і Сагадєєва. У самій кінцівці другої двадцятихвилинки збірна Казахстану залишилася в меншості, а й тут змогла піти в контратаку і зробити рахунок розгромним, а відзначився Ассетов - 5:0.

На початку третього періоду наша команда нарешті скористалася більшістю і розмочила рахунок, забивши гол престижу зусиллями Сергія Бабинця, якому асистували Віталій Лялька і Всеволод Толстушко. На жаль, на більше команди Олександра Савицького не вистачило.

Свій наступний поєдинок збірна України зіграє проти збірної Польщі.

Казахстан - Україна 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)

Шайби: 9:29 Степаненко (Міхайліс, Ібрайбеков - більш.) - 1:0; 17:47 Міхайліс (Євдокимов - більш.) - 2: 0; 23:07 Сагадєєв (Євдокимов, Степаненко - більш.) - 3: 0; 23:43 Нурек (Савенков - більш.) - 4: 0; 59:23 Ассетов (Нікулін - менш.) - 5:0; 42:02 Бабинець (Лялька, Толстушко - більш.) - 5:1

Воротарі: Кудрявцев - Захарченко

Штраф: 14 - 26