iSport.ua,  17 грудня 2016, 18:25
0
248

Збірна України перемогою завершила міжнародний турнір у Польщі.

Національна збірна України провела свій заключний поєдинок на міжнародному турнірі у Будапешті, в якому здобула перемогу над Південною Кореєю. У двох попередніх зустрічах команда Олександра Савицького з розгромним рахунком 1: 6 поступилася Казахстану і Польщі. Якщо говорити про корейців, то вони зіграли більш гідно, але також обидва рази програли: 2: 4 - казахстанцям і 5: 6 від Польщі в овертаймі.

У першому періоді активнішими були українці, але моментів біля воріт Кореї було небагато. У середині періоду на льоду відбулася бійка, після якої наші суперники залишилися у меншості. І буквально через хвилину нам вдалося реалізувати більшість зусиллями захисника Олексія Мельникова, для якого ця шайба стала дебютною у складі національної збірної.

До середини другої двадцятихвилинки ситуація на майданчику не змінилася, а от на його екваторі Віталію Ляльці вдався класний кидок, завдяки якому українці подвоїли свою перевагу в рахунку, але заради правди варто відзначити, що ненадовго. Вже через півтори хвилини Чонгхун Лі скористався помилкою наших гравців і легко переграв Едуарда Захарченка.

Початок третього періоду був за корейцями, які змогли реалізувати більшість і зрівняти рахунок у матчі зусиллями Йонг Сунг СЕО. У кінцівці періоду корейці мали шикарний шанс здобути перемогу, але не змогли реалізувати штрафний кидок.

В овертаймі українці знову отримали право на більшість, завдяки якому і здобули свою першу перемогу на турнірі. Перемогу нашій збірній приніс результативний кидок у виконанні Шаміля Рамазанова, якому асистував Віталій Лялька.

Таким чином, Україна здобула першу перемогу у трьох зустрічах турніру у Польщі і завершила етап підготовки до майбутнього чемпіонату світу. Що стосується турнірної таблиці, то в України і Кореї по два набраних бали, але ми знаходимось на третьому місці за рахунок перемоги в очній зустрічі.

Україна - Південна Корея 3: 2 ОТ (1: 0, 1: 1, 0: 1, 1: 0)

Шайби: 14:25 Мельников (Рамазанов, Кузьмик - більш.) - 1: 0; 31:24 Лялька (Петранговський) - 2: 0; 32:58 Лі (Кван - більш.) - 2: 1; Сео (Реган - більш.) - 2: 2; 64:37 Рамазанов (Лялька - більш.) - 3: 2

Воротарі: Захарченко - С. Парк (К. Парк, 31:24)

Кидки: 40 - 27

Штраф: 22 - 26