МЧC-2016. Україна залишається в Дивізіоні IB

iSport.ua,  18 грудня 2016, 00:16
0
301

Молодіжна збірна України в останній грі чемпіонату світу в матчі за життя обіграла Великобританію.

У вирішальному матчі за прописку в першому дивізіоні чемпіонату світу збірній України потрібно було випередити національну команду Великої Британії і нам це вдалося.

У першому періоді українці володіли істотною перевагою і постійно тиснули на ворота британців, які захищав Ренні Марр. Уже на п'ятій хвилині команда Андрія Савченка змогла влучити у ворота суперників і повести в рахунку зусиллями Антона Рубана - 0:1.

У другому періоді завдяки видаленням у нашій команді британцям вдалося вирівняти гру і відповідати своїми гострими атаками на ворота Богдана Дяченка, але наш воротар був надійний. За три хвилини до другої перерви нашій команді вдалося подвоїти перевагу в рахунку завдяки шайбі Микити Коваленка, якому асистував Антон Рубан - 0:2.

У третьому періоді у британців була невелика перевага, знову за рахунок тих самих вилучень і ось на екваторі двадцятихвилинки їм вдалося відіграти одну шайбу, яку на свій рахунок записав Данкан Спейрз. У самій кінцівці періоду британці випустили шостого польового замість воротаря, щоб відігратися, але в підсумку отримали третю шайбу у свої ворота від Ярослава Свищева - 1:3.

Таким чином, збірна України здобуває важливу перемогу на турнірі і зберігає прописку в першому дивізіоні. У наступному сезоні нашими суперниками стануть Норвегія, Польща, Італія, Словенія і Литва, яка вийшла в наш дивізіон.

У дивізіон 1А проходить збірна Угорщини, а у другий відправляється Великобританія.

Великобританія U20 - Україна U20 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Шайби: 4:06 Рубан - 0:1; 37:03 Коваленко (Рубан, Денискін) - 0:2; 50:56 Спейрз (Біллінг, Боннер) - 1:2; 59:19 Свищев (п.в.) - 1:3

Воротарі: Марр - Дьяченко

Кидки: 25 - 32

Штраф: 4 - 14