iSport.ua,  27 грудня 2016, 01:15
0
79

Відбувся другий поєдинок Молодіжного чемпіонату світу, який проходить у Канаді.

У стартовому поєдинку Молодіжного чемпіонату світу (МЧС) у рамках групи В збірна США не мала проблем з національною командою Латвії.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Американці першими відкрили рахунок на 7-ій хв. зусиллями Гарпера. Латиші довго не могли оговтатися, адже "зірково-смугасті" хотіли розвинути свій успіх. І ось за 4 хв. до першої перерви латишам усе-таки вдалося зрівняти рахунок завдяки результативному кидку у виконанні Крастенбергса.

У другому і третьому періодах американці посилили тиск на ворота латишів, які іноді огризалися контратаками, які в підсумку ні до чого не призвели. А ось "зірково-смугасті" свого домоглися - і п'ять разів без відповіді розписалися у воротах голкіпера збірної Латвії Мітенса.

У підсумку впевнена перемога за рахунку 6:1 дісталася бронзовим призерам минулорічного чемпіонату світу. У складі американців виділимо Вайта і Келлера, які закинули по шайбі і віддали по одній результативній передачі, а також Террі і Томпсона, які набрали по два бали, віддавши по два асисти.

США U-20 - Латвія U-20 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Шайби: 6:27 Гарпер (Фіцджеральд, Ашан) - 1:0, 15:22 Крастенбергс (Янсонс) - 1:1, 26:29 Вайт (Томпсон, Фокс) - 2:1, 38:45 Келлер (Вайт, Томпсон) - 3:1, 52:19 Келлер - 4:1, 57:41 Бракко (Террі - більш.) - 5:1, 59:21 Гринвей (Канін, Террі) - 6:1

Воротарі: Парсонс - Мітенс

Кидки: 30 - 12

Штраф: 14 - 20

США: Парсонс (Волл); Джонс, Фіцджеральд, Ліндгрен, Фокс, Ашан, Мак-Евой, Чекконі; Вайт, Келлер, Томпсон, Канін, Гринвей, Террі, Фолі, Бракко, Рослович, Лачинські, Гарпер, Андерсон, Белловз

Латвія: Мітенс (Григалс); Пономаренко, Зиле, Е. Янсонс, Г. Янсонс, Рубінс, Чуксте, Зейле, Зейліс; Пуїде, Апфельбаум, Барановськіс, Тралмакс, Крастенбергс, Клявіньш, Дзієркальс, Балцерс, Бунцис, Блюгерс, Бернхадрс, Смирнов