МЧС-2016. Чехія вирвала перемогу над Фінляндією

0
89

Відбувся другий поєдинок у групі А Молодіжного чемпіонату світу.

У другому поєдинку першого туру в групі А національна команда Чехії зустрічалася зі збірною Фінляндії.

У першому періоді на майданчику стадіону Белл-центру в Монреалі була рівна гра з невеликою перевагою чеської збірної. Чехи частіше кидали - і вже на 5ій хв. змогли досягти мети, відкривши рахунок у матчі зусиллями Кренжелока після передачі Нечаса. Фіни намагалися не сидіти біля своїх воріт. І за першої ж можливості атакували ворота Шкарека - і через все ті ж 4 хв. рахунок на табло знову став рівним, завдяки закинутій шайбі Луото.

У другому періоді ситуація на льоду змінилася і в усьому нагадувала першу третину гри. Щоправда, цього разу вболівальники закинутих шайб не побачили. Також зазначимо, що обидві команди мали по 2 хв. на реалізацію більшості, але скористатися чисельною перевагою не змогли.

У третьому періоді команди продемонстрували дуже обережний хокей з малою кількістю моментів. Можна цілком сказати, що гра була до помилки, яка може вплинути на результат цієї зустрічі. У підсумку все вирішилося за хвилину з лишком до фінальної сирени. Шпачек легко пішов від борту в центр майданчика по синій лінії і завдав класний кистьовий кидок точно в дев'ятку воріт Вехвіляйнена, якому грамотно перекрили огляд на п'ятачку.

Чехія U-20 - Фінляндія U-20 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 4:27 Кренжелок (Нечас) - 1:0, 8:46 Луото - 1:1, 58:42 Шпачек (Мусил, Зборжил) - 2:1

Воротарі: Шкарек - Вехвіляйнен

Кидки: 30 - 23

Штраф: 2 - 4

Чехія: Шкарек (Владарж); Кваснічка, Гронек, Зборжил, Каліна, Кренжелок, Грдинка, Вала; Шпачек, Странські, Мусіл, Нечас, Куровські, Каше, Хлапік, Яшек, Кобліжек, Гоустал, Сухі, Райхель

Фінляндія: Вехвіляйнен (Каарлехто); Вялім'які, Сааріярві, Хейсканен, Юолеві, Вааканайнен, Е. Маттила, Раутанен; Палму, Няттинен, Толванен, Куокканен, Боргстрем, Весалайнен, Руотсалайнен, Рясянен, Койвула, Б'єркквіст, Ю. Маттила, Луото, Вяурюнен