Кубок Шпенглера. Канада сильніша від Давосу, Автомобіліст поступився Маунтфілду

iSport.ua,  28 грудня 2016, 00:19
0
58

Завершився другий ігровий день на міжнародному турнірі Кубка Шпенглера.

Сьогодні відбулися чергові поєдинки старого і престижного хокейного турніру Європи «Кубок Шпенглера».

Нагадаємо, що вчора Лугано обіграв Автомобіліст, а збірна Канади поступилася мінському Динамо.

У першому матчі російський Автомобіліст, який представляє КХЛ поступився чеському Маунтфілду.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Вже на 31-й секунді Моня вивів росіян вперед, але через чотири хвилини чехи зрівняли рахунок зусиллями Ярушека. У другій двадцятихвилинці гравці Автомобіліста більше володіли ініціативою і заслужено повели в рахунку в дві шайби, завдяки результативним кидкам Голишева і Чистова. У третьому періоді все змінилося і чехи перевернули гру, здобувши перемогу. Головним героєм Маунтфілда став словак Кукумберг, який оформив дубль, а перемогу чехам приніс результативний кидок Ярушека за чотири хвилини до фінальної сирени.

Таким чином, Автомобіліст програв другу гру поспіль і залишився на останньому місці в групі А, а Маунтфілд здобув перемогу і в завтрашньому матчі посперечається з Лугано за пряму путівку в півфінал.
Маунтфілд - Автомобіліст 4:3 (1:1, 0:2, 3:0)

Шайби: 00:31 Моня (Тімашов, Торченюк) - 0:1; 4:28 Ярушек (більш.) - 1:1; 37:20 Голишев (Торченюк) - 1:2; 39:43 Чистов (Василевський - більш.) - 1: 3; 45:00 Кукумберг (Грегорч, Беднар) - 2: 3; 52:08 Кукумберг (Павлас) - 3:3; 55:56 Ярушек (Джеріньш - більш.) - 4:3

Воротарі: Рибар - Сохатський

Кидки: 31 - 34

Штраф: 12 - 14

У другій зустрічі національна команда Канади з таким же рахунком здобула свою першу перемогу на турнірі над швейцарським Давосом.

У першій двадцятихвилинці команди провели обмін результативними кидками. Швейцарці відкрили рахунок на 12-й хвилині зусиллями Ледіна, реалізувавши більшість. Гості відповіли влучним кидком Реймонда в кінцівці періоду. У другому періоді єдину шайбу закинув Еммертон, який і вивів канадців вперед, причому зробив це в меншості. У третьому періоді команди розписали бойову нічию з рахунком 2:2, чим і порадували уболівальників на трибунах затишної арени. У швейцарців точні кидки на рахунку Рахімі і Ледіна, який оформив дубль, а у кленового листя відзначилися Мікфлікер і Еббетт. Зазначимо, що канадці двічі реалізували більшість.

Після двох матчів у канадської збірної три очки і друге місце в групі В, а у швейцарців нуль балів і третя сходинка. Завтра відбудеться ключовий поєдинок групового етапу між Давосом і мінським Динамо і в разі перемоги швейцарців у всіх команд буде по три пункти. У цьому випадку все вирішить різниця закинутих і пропущених шайб.
Давос (Швейцарія) - Канада 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)

Шайби
: 11:09 Ледин (Рууту, Форстер - більш.) - 1:0; 16:27 Реймонд (Геноуей, Джеффрі) - 1:1; 27:57 Еммертон (Шеппард - менш.) - 1:2; 45:02 Рахімі (Рууту, Йеглі) - 2:2; 46:37 Мікфлікер (Гормлі - більш.) - 2:3; 52:40 Еббетт (Геноуей, Реймонд - більш.) - 2:4; 55:18 Ледин (Візер, Шнеебергер) - 3:4

Воротарі: Сенн - Фукале

Кидки: 36 - 34

Штраф: 20 - 12