iSport.ua,  28 грудня 2016, 01:29
0
222

Відбувся другий поєдинок другого ігрового дня молодіжного чемпіонату світу.

У другій зустрічі сьогоднішнього ігрового дня молодіжна збірна Росії зустрічалася з національною командою Латвії. Нагадаємо, що цей матч став другим для обох команд на турнірі: росіяни в першій грі поступилися Канаді, а латиші програли американцям.

У першому періоді на майданчику була практично рівна гра з невеликою ігровою перевагою російської команди, яка на відміну від своїх суперників змогла реалізувати свої моменти, закинувши три шайби. Авторами закинутих шайб стали Юртайкин, Полунін і Карнаухов.

На другий період латиші вийшли на лід з воротарем Романовскісом, який замінив свого колегу Грігалса. За п'ять хвилин другого періоду глядачі на трибунах стадіону «Ейр Канада-центр» в Торонто стали свідками чотирьох голів, причому три з них були в ворота вище згаданого Романовскіса, після чого він знову відправився на лаву запасних. У росіян точними кидками відзначилися Капризів, Бєляєв і Полунін, який оформив дубль. У латишів єдину шайбу в свій актив записав Балцерс, який відзначився в більшості.

У третьому періоді ситуація на майданчику не змінилася, що ще раз підтвердив факт в три закинуті шайби в ворота латишів. Двічі результативно вистрілив Капризів, оформивши хет-трик, а ще один гол в активі Треніна. Зазначимо, що всі три шайби були закинуті в більшості.

Таким чином, збірна Росії здобуває першу перемогу на турнірі і набирає три очки, що дозволяє їй третє місце в групі В, а у латишів нуль балів і жахлива різниця закинутих і пропущених - 2:15.

Латвія U-20 - Росія U-20 1:9 (0:3, 1:3, 0:3)

Шайби: 5:33 Юртайкин (Дронов) - 0:1, 12:10 Полунін (Капризів, Сидоров) - 0:2, 17:39 Карнаухов (Гур'янов, Кудако) - 0:3, 20:56 Капризів (Воробйов, Полунін ) - 0:4, 23:42 Балцерс (Дзіеркалс - більш.) - 1:4, 24:21 Полунін (Риков, Воробйов) - 1:5, 25:04 Бєляєв (Юртайкин, Алексєєв) - 1:6, 46 : 07 Капризів (Риков, Воробйов - більш.) - 1:7, 49:28 Тренін (Капризів, Полунін - більш.) - 1:8, 56:07 Капризів (більш.) - 1:9

Воротарі: Грігалс (Романовскіс, 20:00 - 25:04) - Сухачов

Кидки: 26 - 40

Штраф: 18 - 10

Латвія: Грігалс (Романовскіс); Е. Янсонс, Г. Янсонс, Рубінс, Пономаренко, ЗІЛі, Зейле, Чуксте, Зейліс; Тралмакс, Пуйда, Дзіеркалс, Крастенбергс, Клявіньш, Барановскіс, Апфельбаум, Блюгерс, Бернхардсен, Балцерс, Бунціс, Смирнов

Росія: Сухачов (Самсонов); Кудако, Сидоров, Зборівський, Воронков, Дронов, Сергачев, Риков, Волков; Примх, Ураков, Квартальнов, Полунін, Бєляєв, Рубцов, Карнаухов, Алексєєв, Юртайкин, Воробйов, Тренін, Гур'янов