МЧМ-2017. США мінімально обіграли Росію

iSport.ua,  30 грудня 2016, 00:52
0
270

Відбувся другий поєдинок третього ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу в Канаді.

У другій грі в рамках третього туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу збірна Росії зустрічалася зі збірною США. У перших двох матчах росіяни поступилися канадцям і розгромили латишів, а американці здобули перемоги над словаками та Латвією.

У першому періоді було складно віддати перевагу одній з команд, тому що до екватора періоду перевагою володіли американці, а після росіяни. Власне і за рахунком у нас була зафіксована результативна нічия. Першим рахунок відкрили зоряно-смугасті, коли на п'ятій хвилині класна діагональна передача дійшла до Келлера, який розстріляв ворота Самсонова - 0:1. Потім на 12 хвилині росіяни залишилися в меншості і на подив змогли зрівняти рахунок зусиллями Уракова, який зловив шайбу на льоту і переправив її у ворота - 1:1.

Другий період був за американцями, які впевнено контролювали шайбу і заслужено закинули дві шайби у ворота російської збірної, на що команда Валерія Брагіна змогла відповісти лише одним результативним кидком. Як і в першому періоді, на п'ятій хвилині Макевой кинув від синьої лінії, воротар відбив перед собою і Уайт добив її в ворота, реалізувавши більшість - 1:2. Потім на екваторі періоду закинутою шайбою відзначився Террі, який замкнув передачу партнера на дальній штанзі - 1:3. Росіяни відповіли своїм голом за дві з гаком хвилини до другої перерви, коли Капризов вдало підставив ключку під кидок партнера по команді - 2:3. У американців було і ще кілька моментів, особливо в кінцівці другої двадцятихвилинки, коли гравці в зоряно-смугастій формі втекли в контратаку два в одного, але Самсонов залишив свою збірну в грі, зробивши класний сейв. Також в одному з епізодів за росіян зіграла поперечина.

У заключному періоді команда Валерія Брагіна володіла солідною перевагою і багато кидала по воротах Парсонса, але голкіпер американської збірної зіграв надійно і залишив свої ворота на замку. За півтори хвилини до фінальної сирени захисник збірної Росії Збороскій навмисне зрушив ворота і судді призначили штрафний кидок, який не реалізував Томпсон - надійно зіграв Самсонов.

Таким чином, після трьох турів збірна США набрала дев'ять очок і лідирує в групі В, а у росіян три бали і третя сходинка.

Росія U-20 - США U-20 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Шайби: 4:14 Келлер (Андерсон, Фіцджеральд) - 0:1, 11:59 Ураков (Тренін, Зборівський - менш.) - 1: 1, 24:03 Уайт (Макевой, Келлер - більш.) - 1: 2, 31:41 Террі (Фолі, Лачинському) - 1: 3, 37:17 Капризів (Риков, Воробйов - більш.) - 2: 3
Воротарі: Самсонов - Парсонс
Кидки: 27 - 37
Штраф: 10 - 6
58:31 Томпсон (США) не реалізував штрафний кидок
Росія: Самсонов (Сухачов); Кудако, Сидоров, Зборівський, Воронков, Дронов, Сергачев, Риков; Примх, Ураков, Квартальнов, Полунін, Бєляєв, Рубцов, Карнаухов, Алексєєв, Юртайкин, Воробйов, Тренін, Гур'янов
США: Парсонс (Уолл); Ліндгрен, Ашан, Джонс, Фіцджеральд, Фокс, Макевой, Чекконі; Канін, Лачинському, Харпер, Грінвей, Андерсон, Фолі, Бракко, Уайт, Келлер, Террі, Белловз, Рословіч, Томпсон