МЧМ-2017. Вольова перемога Швеції над Фінляндією

iSport.ua,  30 грудня 2016, 02:53
0
87

Відбувся третій поєдинок третього ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу в Канаді.

У третьому матчі в рамках третього туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу збірна Фінляндії зустрічалася з національною командою Швеції. У перших двох матчах фіни поступилися данцям і чехам, а шведи обіграли швейцарців і Данію.

У першому періоді був досить обережний хокей, в якому було видно, що жодна з команд не хотіла пропустити першою, адже обидві збірні люблять і вміють грати за рахунком. У підсумку першими помилилися шведи в кінцівці першого періоду, коли отримали видалення. Спершу був далекий кидок від захисника фінської збірної, після чого шайба опинилася у Толванена, який спробував кинути з кута, але диск потрапив у ковзани захисника і відскочив до Рясянена, а той розстріляв ворота Сандстрема - 1:0.

У другому періоді точилася рівна гра, але вже проглядалося те, що гравці Суомі грають за рахунком, а ось шведи намагалися відігратися. На екваторі періоду фіни отримали можливість пограти в форматі п'ять на три, але навіть такою перевагою за дві хвилини не скористалися і в принципі за це поплатилися. На 33-й хвилині фіни не змогли викинути шайбу зі своєї зони, після чого Нюландер віддав в центр на Андерссона, який кистьовим кидком кинув повз двох захисників точно в кут воріт Вехвіляйнена - 1:1.

Третій період почався з атак шведською командою, одна з яких досягла своєї мети. На другій хвилині Нюландер обігрався з партнерами, після чого переправив шайбу у сітку воріт Вехвіляйнена - 1:2. Після голу шведи помітно заспокоїлися і контролювали шайбу, а фіни намагалися щось придумати в атаці, але нічого понад істотного біля воріт Сандстрема створити так і не вийшло. У кінцівці періоду фінський тренерський штаб випустив на лід шостого польового, але замість того, щоб забити, отримали шайбу в порожні ворота від Нюландер - 1:3.

Таким чином, після трьох турів збірна Швеції набрала дев'ять очок і впевнено лідирує в групі А, а Суомі нуль балів і останній рядок.

Фінляндія U-20 - Швеція U-20 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Шайби
: 16:35 Рясянен (Толванен, Юолеві - більш.) - 1:0, 32:16 Андерссон (Нюландер) - 1:1, 41:24 Нюландер (Грундстрем, Ерікссон Ек) - 1:2, 59:00 Нюландер - 1:3
Воротарі: Вехвіляйнен - ​​Сандстрем
Кидки: 29 - 20
Штраф: 0 - 8
Фінляндія: Вехвіляйнен (Каарлехто); Хейсканен, Вааканайнен, Раутанен, Юолеві, Вялімякі, Сааріярві, Е. Маттіла; Куокканен, Бьерквіст, Боргстром, Палму, Ю. Маттіла, Луото, Руотсалайнен, Няттінен, Вяурюнен, Рясянен, Толванен, Весалайнен, Койвула
Швеція: Сандстрем (Густавссон); Ларссон, Бернхардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Карлссон; Аль, Петтерссон, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Асплунд, Нюландер, Ерікссон Ек, Лекс, Ольссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд