Кубок Шпенглера. Канада і Лугано зустрінуться в фіналі

iSport.ua,  31 грудня 2016, 01:16
0
58

Завершилися півфінальні поєдинки на міжнародному турнірі Кубка Шпенглера.

Вчора ввечері відбулися півфінальні поєдинки старого і престижного хокейного турніру Європи «Кубок Шпенглера».

У першому півфіналі збірна Канади здобула мінімальну перемогу над білоруським мінським Динамо з рахунком 3:2. Зазначимо, що ці команди зустрічалися вже на груповому етапі в першому турі і тоді, представники КХЛ були сильнішими з рахунком 7:4.

У першому періоді гравці Кленового листя володіли невеликою перевагою і відкрили рахунок на восьмій хвилині поєдинку, коли Мікфлікер віддав передачу на Пульо, а той з класно кинув з правого кола вкидання точно в дальній кут - 0:1. Ще через сім хвилин канадці заробили право на більшість, ніж із задоволенням скористалися, але гол вийшов досить курйозним. Дідоменіко зробив простріл уздовж воріт, а шайба потрапила в коник захисника і рикошетом залетів у ворота мінського клубу - 0:2.

У кінцівці першої двадцятихвилинки мінчани отримали право на подвійну більшість, але реалізувати її змогли лише на старті другого періоду, коли Степанов зважився на дальній кидок, який виявився точним і шайба залетіла у дев'ятку воріт Фукале - 1:2.

Потім голи прийшли на екваторі заключного періоду. Спершу відзначилися канадці: автор першої закинутої шайби Пульо зробив передачу на Геноуея, який потужно зарядив під поперечину воріт Скрівенса - 1:3. Ще через три хвилини білоруси відповіли своєю результативною атакою в більшості, яку завершив Еліссон кидком від синьої лінії - 2:3.

Таким чином, збірна Канади взяла реванш за стартову поразку на турнірі і вийшла у фінал.
Динамо Мінськ - Канада 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Шайби: 7:07 Пульо (Мікфлікер, Дідоменіко) - 0: 1; 14:03 Дідоменіко (Норо, Пульо - більш.) - 0: 2; 21:44 Степанов (Петтерссон - більш.) - 1: 2; 52:29 Геноуей (Пульо) - 1: 3; 55:16 Еллісон (Коробов, Ковиршин - більш.) - 2: 3

Воротарі: Скрівенс - Фукале

Кидки: 23 - 37

Штраф: 26 - 22

У другому півфіналі була швейцарська битва, в якій Лугано дуже легко і впевнено обіграв Давос з рахунком 4:0.

У всіх трьох періодах господарі володіли істотною перевагою і було видно, що вони помітно сильніші за своїх суперників, але варто сказати, що гравці Давосу провели чотири гри за чотири дні, тому фактор втоми ніхто не відміняв.

У першому періоді Класен вивів Лугано вперед, потім в другій двадцятихвилинці відзначилися Бюрглер і К'єза, а остаточну крапку в третьому періоді поставив Бертаджіа, який відзначився в меншості.

У складі переможців відзначимо голкіпера збірної Латвії Елвіса Мерзлікінса, який провів чудовий матч і відбив всі 35 кидків по своїх воротах.

Таким чином, Лугано виходить у фінал турніру, де в другій рік поспіль зустрінеться зі збірною Канади. Нагадаємо, що в минулому році трофей старого турніру дістався Кленовому листю, які обіграли швейцарців з рахунком 4:3.
Лугано - Давос 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 16:59 Класен (Вишневський, Мортенссон) - 1: 0; 31:23 Бюрглер (Весі - більш.) - 2: 0; 35:01 К'єза (Уолкер, Лапьерр) - 3: 0; 45:54 Бертаджіа (Хофманн - менш.) - 4: 0

Воротарі: Мерзлікінс - Нюффелер

Кидки: 33 - 35

Штраф: 26 - 24