МЧМ-2017. Швейцарія по буллітах обіграла Данію

iSport.ua,  31 грудня 2016, 02:51
0
76

Відбувся стартовий поєдинок четвертого ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу в Канаді.

У першому матчі в рамках четвертого туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу збірна Швейцарії зустрічалася з національною командою Данії. У перших зустрічах швейцарці обіграли чехів в овертаймі і програли шведам, а данці поступилися Швеції і обіграли Фінляндію і Чехію.

Старт першого періоду був повністю за датчанами, які за перші чотири хвилини двічі розписалися у воротах швейцарського голкіпера Поттельберге зусиллями Труе і Бліхфельда. Потім данці трохи зменшили оберти і почали грати за рахунком, а у швейцарців було багато кидків, але Крог зіграв надійно. Потім на 14-й хвилині данці реалізували більшість завдяки точному кидку Андерсена і збільшили свою перевагу до трьох шайб. Ще через чотири хвилини швейцарці нарешті змогли розпечатати ворота Крога, а автором гола став Хішір.

Другий період почався, так як і перший, але тільки на цей раз номінальні господарі пропустили одну шайбу, замість двох. Вже на 28-й секунді данці провели результативну атаку, яку завершив Фром. Потім хрестоносцям все-таки вдалося не тільки створити моменти біля чужих воріт, але і двічі довести їх до логічної кінцівки зусиллями Цендера і Еггенбергера. У підсумку на другу перерву данці пішли з мінімальною перевагою в рахунку.

Третій період розпочався натиском збірної Швейцарії, яка хотіла якомога швидше відігратися і їм це вдалося. На четвертій хвилині Цендер замкнув передачу Альбона і зрівняв рахунок. Після голу швейцарці багато разів кидали по воротах датчан, але Крог був на висоті і тримав свої ворота на замку.

В овертаймі команди не змогли визначити найсильнішого і в підсумку все вирішилося в серії післяматчевих буллітів, в якій швейцарці були більш щасливими. Зазначимо, що це перша буллітна серія на цьому молодіжному чемпіонаті світу.

Таким чином, збірна Швейцарії після трьох матчів набрала чотири очки і перебуває на четвертому місці в турнірній таблиці групи А, а у данців шість балів і другий рядок.

Швейцарія U-20 - Данія U-20 5:4 Б (1:3, 2:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 00:20 Труе (Гац) - 0:1, 3:45 Бліхфельд (Краг, Й. Рендбьерг) - 0:2, 13:40 Андерсен (Фром, Вайхель - більш.) - 0:3, 17:56 Хішір (Ріат) - 1:3, 20:28 Фром (Труе, М. Рендбьерг) - 1:4, 26:29 Цендер (Вебер, Гросс) - 2:4, 32:26 Еггенбергер (Прассль, Міранда) - 3:4, 43:35

Цендер (Альбон, Зігенталєр) - 4:4

Вирішальний буліт: Міранда

Воротарі: Поттельберге - Крог

Кидки: 53 - 22

Штраф: 6 - 20

Швейцарія: Поттельберге (Ріц); Буррен, Каррер, Штадлер, Гросс, Вебер, Гербер, Зігенталєр; Портман, Ріат, Міранда, Маршон, Альбон, Прассль, Хішір, Цендер, Хаберштіх, Еггенбергер, Дьем, Хауссенер

Данія: Крог (Петерсен); Ларсен, Кох, Гац, М. Рендбьерг, Вайхель, Міріц, Йенсен; Андерссон, Бліхфельд, Вайсе, Андерсен, Й. Рендбьерг, боюс, Краг, Фром, Ладехофф, Хеег, Мадсен, Труе