iSport.ua,  3 січня 2017, 00:53
0
220

Відбувся другий чвертьфінальний поєдинок в рамках молодіжного чемпіонату світу.

У другому чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу в Канаді національна команда Швеції зустрічалася зі збірною Словаччини.

У першому періоді була солідна перевага шведських хокеїстів, які домінували на майданчику і дуже часто створювали небезпечні моменти біля воріт Гуски. Словаки в свою чергу завдали всього лише п'ять кидків за першу двадцятихвилинку. Вже на першій хвилині словаки отримали видалення і цим моментально скористалися шведи зусиллями свого лідера і капітана Ерікссона Ека - 1:0. Далі у шведів було багато моментів і двічі Гуску рятувала штанга воріт, але за три хвилини до фінальної сирени, гравці Тре Крунур ще двічі розписалися у воротах словацької збірної. Спершу Седерлунд красиво прорвався через всю зону, вийшов один на один з воротарем і без проблем його переграв - 2:0. Ще через тридцять секунд шведи відібрали шайбу в чужій зоні, її підібрав Грундстрем, який кистьовим кидком вколотив шайбу в дальню дев'ятку - 3:0.

На старті другого періоду виник неприємний інцидент: Струшка грубо штовхнув на борт свого опонента і отримав десятихвилинний штраф і добре для шведів, що з їх гравцем все в порядку. Ну, а на сьомій хвилині періоду шведи збільшили свою перевагу в рахунку розігравши красиву комбінацію біля воріт Гуски, яку завершив Нюландер - 4:0. Ще через шість хвилин Нюландер отримав шайбу перед чужим п'ятачком, після чого вкинув її в ворота - 5:0. Потім нарешті прокинулися словацькі хокеїсти, які за хвилину двічі розписалися у воротах Сандстрема, який нудьгував за роботою. Спершу Бодак отримав шайбу біля синьої лінії біля борту, після чого кинув точно в дальній кут - 5:1. Ще через хвилину Струшка спритно підставив ключку на п'ятачку під кидок Чернака - 5:2. До другої перерви словаки ще могли закинути одну шайбу, але Сандстрем виручив Тре-Крунур.

На початку заключного періоду результативним кидком відзначився Ружичка, який скоротив відставання в рахунку до двох шайб - 5:3. Але через всього лише хвилину шведи знову закинули зусиллями Седерлунд - 6:3. Потім словаки отримали видалення і шведи тут же його реалізували, а точним кидком після пасу з-за воріт відзначився Андерссон - 7:3. Ну, а остаточну крапку в матчі поставив капітан шведської збірної Ерікссон Ек, реалізувавши чергову більшість - 8:3.

Таким чином, збірна Швеції ставати другим півфіналістом молодіжного чемпіонату світу в Канаді. У півфіналі Тре-Крунур зіграють проти переможця пари Канада - Чехія. Нагадаємо, що раніше путівку в півфінал здобула збірна Росії, яка обіграла данців з рахунком 4:0.

Швеція U-20 - Словаччина U-20 8:3 (3:0, 2:2, 3:1)
Шайби
: 1:08 Ерікссон Ек (Асплунд, Карлстрем - більш.) - 1:0, 16:28 Седерлунд (Вінгерлі, Гуннарссон) - 2:0, 17:01 Грундстрем (Нюландер, Карлссон) - 3:0, 26: 17 Нюландер (Дален, Асплунд) - 4:0, 33:07 Карлстрем (Аль, Асплунд) - 5:0, 35:48 Бодак (Слобода - більш.) - 5:1, 36:54 Струшка (Чернак) - 5:2, 41:52 Ружичка - 5:3, 42:36 Седерлунд (Г. Карлссон) - 6:3, 44:27 Андерссон (Ларссон, Лекс - більш.) - 7:3, 57:04 Ерікссон Ек (Асплунд , Кюлінгтон) - 8:3
Воротарі: Сандстрем - Гуска
Кидки: 50 - 18
Штраф: 2 - 20
Швеція: Сандстрем (Густавссон); Ларссон, Бернхардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Л. Карлссон, Г. Карлссон, Аль, Петтерссон, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Аспунд, Нюландер, Ерікссон Ек, Лекс, Ольссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд
Словаччина: Гуска (Томек); Бодак, Кошецкі, Роман, Фегерварі, Гаїна, Чернак, Гатала, Грман; Геця, Бондра, Студеніч, Слобода, Садецкі, Ружичка, Патакі, Андрісік, Струшка, Лештян, Ошко