Ліга чемпіонів. Фрелунда однією ногою у фіналі, Векше поступився Спарті

iSport.ua,  11 січня 2017, 00:33
0
80

Відбулися перші матчі в рамках 1/2 фіналу європейського хокейного турніру - Ліги чемпіонів.

Вчора ввечері відбулися перші півфінальні поєдинки хокейної ліги чемпіонів, в яких взяли участь два шведські клуби і по одному зі Швейцарії та Чехії.

У першому півфіналі шведська Фрелунда не залишила шансів швейцарському Фрібургу, відправивши у ворота гостей п'ять закинутих шайб, на що вони відповіли лише єдиним результативним кидком.

У першому періоді чинні переможці турніру і швейцарці обмінялися закинутими шайбами. Спершу на 13-й хвилині Найберг рахунок відкрив, а вже через хвилину Нойшвандер зрівняв його. Потім шведи в кожному з двох періодів закинули по дві шайби, чим практично зняли всі питання про переможця півфінальної пари. Найактивнішим гравцем у складі Фрелунда був досвідчений нападаючий Матс Россель-Олсен, який оформив дубль і зробив гольову передачу. Також три очки за матч набрав Себстьян Сталберг, у якого в активі три ассисти.

Таким чином, Фрелунда перемагає з рахунком 5:1 і створює собі величезну перевагу перед матчем-відповіддю в Швейцарії через тиждень.
Фрелунда - Фрібург 5: 1 (1: 1, 2: 0, 2: 0)

Шайби: 12:57 Найберг (Донован, Лундквіст) - 1:0; 14:02 Нойшвандер (Сталдер, Легер) - 1:1; 26:54 Россель-Олсен (Сталберг, Норстебо) - 2:1; 29:28 Томмернес - 3:1; 40:19 Россель-Олсен (Ласу, Сталберг) - 4:1; 43:13 Ларссон (Россель-Олсен, Сталберг) - 5:1

Воротарі: Густафссон - Конц

Кидки: 30 - 22

Штраф: 4 - 6

У другому півфіналі шведський Векше на своєму майданчику мінімально поступився чеській Спарті.

Ще в першому періоді чехи відправили у ворота шведів дві шайби, чим забезпечили собі комфортну перевагу, а авторами результативних кидків стали Мартін Гернат і Андрій Кудрна.

Другий період пройшов без закинутих шайб, але моментів і можливостей для взяття воріт було достатньо по обидва боки.

У третьому періоді шведи змогли відіграти одну шайбу зусиллями Джоша Хеннессі, але на більше їх не вистачило.

Таким чином, чеська Спарта здобуває перемогу з рахунком 2:1, але попереду ще друга гра, де у шведів обов'язково будуть шанси, тому нас чекає захоплююча півфінальна гра.
Векше - Спарта 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:16 Гернат (Нетік, Форман) - 0:1; 12:50 Кудрна (Цінгель, Кумстат) - 0:2; 54:38 Хеннессі - 1:2

Воротарі: Андрен - Попперле

Кидки: 23 - 25

Штраф: 12 - 4