iSport.ua,  28 січня 2017, 20:27
0
43

Відбувся стартовий поєдинок у рамках 33-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, у якому криворізький Кривбас здобув важку перемогу над київськими Дженералз у серії післяматчевих буллітів.

У першому періоді криворіжці володіли солідною перевагою, але забити у ворота Напненка змогли лише раз. На екваторі періоду Підгурський красиво кинув у ворота після передачі Куцевича. Також варто сказати, що за першу двадцятихвилинку гравці Кривбасу 20 разів потурбували Напненка, на що гості відповіли лише двома кидками у ворота Вязовова.

У другому періоді кияни змогли не тільки вирівняти гру, але і вийти вперед. Генералам вдалася ударна двохвилинка на екваторі періоду, коли вони двічі розписалися у воротах суперника зусиллями Янишевського і Овчинникова. На щастя для господарів, вони змогли зрівняти рахунок лише через чотири хвилини завдяки результативному кидку Рябенка.

У третьому періоді була рівна гра, і знову гол прийшов у середині двадцятихвилинки, коли в складі Дженералз Янішевський віддав Скрипця, який кинув здалека точно в дев'ятку воріт. Криворіжці атакували всіма силами у кінці зустрічі, і в підсумку за півтори хвилини до кінця третього періоду їм вдалося зрівняти рахунок зусиллями Секирка.

В овертаймі команди не змогли виявити сильнішого, а серія післяматчевих буллітів тривала аж до дев'ятого раунду, у якому Бєлоусов пробив Напненка, а Татаренко не зміг переграти Безхлібного.

Таким чином, Кривбас здобув четверту перемогу над Генералами у сезоні і набрав 56 балів, що дозволяє команді впевнено триматися на третьому місці турнірної таблиці УХЛ. Для Дженералз це третя поразка поспіль, і у них в активі 35 балів і четвертий рядок.

Кривбас - Дженералз 4: 3 Б (1: 0, 1: 2, 1: 1, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 9:40 Підгурський (Куцевич, Коваленко) - 1: 0; 28:27 Янішевський (Костюк) - 1: 1; 30:17 Овчинников (Костюк, Янішевський) - 1: 2; 34:08 Рябенко (Попов, Савченко) - 2: 2; 50:56 Скрипець (Янішевський) - 2: 3; 58:31 Секирко (Попов) - 3: 3

Вирішальний буліт: Білоусов

Воротарі: В'язів (Безхлібний, 30:17) - Напненко

Кидки: 64 - 22

Штраф: 4 - 10

Кривбас: Безхлібний (В'язів); Рябенко - Афанасьєв, Катрич - Александров, Білоусов - Декало, Горлушко; Савченко - Секирко - Попов, Свищев - Максименко - Ворона, Слюсар - Вал. Алексюк - Міхеєнок, Коваленко - Куцевич - Підгурський, Рубан

Дженералз: Напненко (Дорош); Татаренко - Скрипець, Шпак - Сірченко, Бойових - Кобизєв; Овчинников - Костюк - Янішевський, Шапіро - Н. Двірник - Шиманський, Поліщук - Крикун - Орлов