НХЛ. Столичний дивізіон виграв Матч усіх зірок-2017

iSport.ua,  30 січня 2017, 02:59
0
104

Відбулася заключна частина зіркового уїк-енду Національної хокейної ліги.

У Матчі всіх зірок НХЛ найсильнішою виявилася команда Столичного дивізіону, яка в фіналі розібралася з Тихоокеанським колективом.

Почнемо з півфінальних зустрічей, в першій з яких команда Тихоокеанського дивізіону розгромила збірну Центрального дивізіону з рахунком 10:3. У двох періодах по десять хвилин тихоокеанська команда володіла солідною перевагою, що, зрештою, дуже позначилося на різниці шайб у рахунку.

У складі переможців голами відзначилися Кем Фаулер, Джефф Картер, Коннор Макдевіда, Брент Бернс, Дрю Дауті, Джо Павелскі, Бо Хорват, Райан Кеслер і Джонні Годро, який оформив дубль. У команді, яка програла, результативними кидками відзначилися Джонатан Тейвз, Пі Кей Суббен і Володимир Тарасенко.

Тихоокеанський дивізіон - Центральний дивізіон 10:3 (5:1, 5:2)

Шайби: 2:57 Фаулер (Годро, Хорват) - 1: 0, 3:39 Картер (Дауті) - 2: 0, 7:07 Тейвз - 2: 1, 7:13 Маклевід (Кеслер) - 3: 1, 8 : 00 Бернс (Макдевіда) - 4: 1, 9:49 Дауті (Павелскі, Картер) - 5: 1, 12:14 Суббен (Сегін) - 5: 2, 12:33 Годро (Хорват, Фаулер) - 6: 2 , 14:15 Павелскі (Картер, Дауті) - 7: 2, 14:39 Тарасенко (Сегін) - 7: 3, 15:43 Кеслер (Бернс, Макдевід) - 8: 3, 16:29 Хорват (Фаулер) - 9 : 3, 16:42 Годро (Фаулер, Джонс) - 10: 3

Воротарі: Сміт (Джонс) - Кроуфорд (Дубник)

Кидки: 22 - 12

У другому півфінальному матчі збірна Столичного дивізіону впевнено обіграла команду Атлантичного дивізіону з рахунком 10:6. У цьому протистоянні все було більш-менш однаково, але фаворит взяв своє і пробився у фінал. У складі переможців закинутими шайбами ​​відзначилися Олександр Овечкін, Сет Джонс, Тейлор Холл і Сідні Кросбі, а Уейн Симмондс, Джон Таварес і Кем Аткінсон оформили дублі. В Атлантичного дивізіону відзначилися Віктор Хедман, Ерік Карлссон, Остонен Метьюз і Вінсент Трочек, а на рахунку Микити Кучерова оформлено дубль.

Атлантичний дивізіон - Столичний дивізіон 6:10 (3:3, 3:7)

Шайби: 2:12 Симмондс - 0: 1, 4:06 Кучеров (Трочек, Хедман) - 1: 1, 4:49 Симмондс - 1: 2, 6:30 Хедман (Кучеров, Трочек) - 2: 2, 7: 13 Карлссон (Оклосо) - 3: 2, 8:45 Таварес (Аткінсон) - 3: 3, 10:50 Меттьюз (Маршан, Веббер) - 4: 3, 11:31 Таварес (Аткінсон, Фолк) - 4: 4, 11:45 Джонс - 4: 5, 11:50 Холл - 4: 6, 13:15 Кучеров (Трочек) - 5: 6, 16:26 Кросбі (Фолк, Овечкін) - 5: 7, 16:35 Аткінсон (Таварес ) - 5: 8, 17:45 Аткінсон (Таварес - п.в.) - 5: 9, 18:54 Трочек (Кучеров) - 6: 9, 19:59 Овечкін (Кросбі, Фолк) - 6:10

Воротарі: Прайс (Раск) - Бобровський (Холтбі)

Кидки: 25 - 21

У фінальному протистоянні зіркового уїк-енду НХЛ команда Столичного дивізіону здолала Тихоокеанський дивізіон з рахунком 4:3.

У першому періоді збірна Тихоокеанського дивізіону відзначилася тричі, а ось їхні опоненти двічі. У другій десятихвилинці ситуація змінилася, і гравці Столичного дивізіону двічі вразили ворота Майка Сміта. Гідної відповіді у тихоокеанських не знайшлося, хоч вони і намагалися до самої сирени, але ось Холтбі був проти і зробив кілька хороших сейвів.

За команду переможців голами відзначилися Сет Джонс, Джастін Фолк, Кем Аткінсон і Уейн Симмондс, а в команди, яка програла, результативні кидки на рахунку Джо Павелскі, Коннора Макдевіда і Бо Хорвата.

Найціннішим гравцем (MVP) зоряного уїк-енду визнано захисника Філадельфії Уейна Симмондса, на рахунку якого переможна шайба у фінальній битві, але, чесно кажучи, Холтбі також заслуговував цього звання.

Тихоокеанський дивізіон - Столичний дивізіон 3:4 (3 2, 0 2)

Шайби: 0:22 Павелскі (Дауті, Картер) - 1: 0, 1:25 Джонс (Хол, Фолк) - 1: 1, 4:09 Фолк (Таварес) - 1: 2, 4:40 Макдевіда (Кеслер) - 2: 2, 7:52 Хорват (Годро) - 3: 2, 14:57 Аткінсон - 3: 3, 15:02 Симмондс (Хол) - 3: 4

Воротарі: Джонс (Сміт) - Бобровський (Холтбі)

Кидки: 17 - 18