iSport.ua,  1 лютого 2017, 18:40
0
125
Донбас переграв Витязь

На арені "Салтівський лід" команда Анатолія Степанищева закинула 13 шайб підопічним Олексія Лазаренка.

У рамках 34-го туру Української хокейної ліги Донбас вдруге в поточному сезоні обіграв Витязь за сухого рахунку.

Результат зустрічі донеччани вирішили ще в першому періоді, закинувши сім шайб у ворота Олександра Томашука. Причому гості вклалися в 15 хв., забиваючи в середньому один гол трохи більше, ніж за 2 хв. Таким чином, на першу перерву вони пішли, маючи в активі по дублю - Єгор Безуглий і Роман Благой, а також по влучному пострілу завдали Євген Нікіфоров, Микита Буценко і Шаміль Рамазанов.

Витязь, у свою чергу, у першому періоді воротам Євгена Царегородцева не загрожував взагалі. Протягом 20 хв. господарі зробили три кидки, і всі з дальньої дистанції. Для воротаря Донбасу загрози вони не принесли.

Ще три шайби донеччани відправили в ціль у другому відрізку. Мабуть, найбільш ефектним вийшло взяття воріт у виконанні Безуглого, який, отримавши передачу від Шаманського, проскочив по правому борту, змістився в центр і, технічно прибравши голкіпера, довів свій особистий рахунок до хет-трику.

Досягнення Безуглого перевершив Роман Благой, який до дублю в першій 20-хвилинці, додав дубль у третій. А крапку поставив Віктор Захаров, підставивши ключку під кидок Побєдоносцева.

Прикметно, що востаннє харків'яни програвали всуху ще 9 листопада 2016 року в грі саме проти Донбасу в Дружківці. Тоді рахунок був 0:10. Цього разу в Харкові - 0:13.

Витязь (Харків) - Донбас (Донецьк) - 0:13 (0:7, 0:3, 0:3).

Шайби: 0:1 Нікіфоров (Кугут) 02:23-біл., 0:2 Безуглий (Чердак) 03:09, 0:3 Безуглий (Яковлевс) 06:17-біл., 0:4 Буценко (Нікіфоров) 08:26, 0:5 Благой (Німенко, В. Алексюк) 14:30, 0:6 Рамазанов (Яковлевс) 16:52, 0:7 Благой (Німенко, Шафаренко) 17:54, 0:8 Безуглий (Шаманський) 27:17, 0:9 Німенко (Благой, Побєдоносцев) 28:04, 0:10 Шаманський (Яковлевс) 38:31-біл, 0:11 Благой (Побєдоносцев, Бондарев) 51:08, 0:12 Благой (Мазур) 51:58, 0:13 Захаров (Побєдоносцев, Рамазанов) 59:33-біл.