Хет-трик Коренчука приніс Кременчуку перемогу над Білим Барсом

iSport.ua,  4 лютого 2017, 18:37
0
73

Кременчук закинув дві шайби в меншості і вийшов в одноосібні лідери.

Цей матч став першим у 35-му турі, після якого команди підуть на паузу, викликану міжнародним турніром, в якому бере участь збірна України.

Білий Барс, як і раніше, зберігає шанси на потрапляння в плей-офф, а Кременчук веде боротьбу за перше місце з Донбасом, і не може дозволити собі втрачати очки до закінчення регулярного сезону.

На 9-й хвилині матчу досвідчений Дмитро Толкунов заробив більшість для команди супротивника, що вкрай небезпечно проти Кременчука, який володіє найкращим відсотком реалізації більшості в Лізі. Господарі зустрічі тут же підтвердили свій статус - Ілля Коренчук закинув шайбу у ворота Юрія Краснопільського.

У дебюті другого періоду Ігор Коваленя в боротьбі отримав шайбу від Юрія Петранговського, і віддав передачу на Тимура Гриценка, який випередив захисників і переправив шайбу у ворота.

Білий Барс скоротив розрив через дві хвилини, коли Руслан Ромащенко розіграв шайбу з Микитою Лєсніковим і зробив кидок по воротах Едуарда Захарченка, а на добиванні першим був Кирило Бондаренко.

Перевага у два голи відновилася досить несподівано в середині другого періоду, коли Кременчук грав у меншості - Віталій Кирющенков втік від гравців білоцерківської команди, і пробив воротаря Білого Барса.

На 37-й хвилині Максим Слиш поборовся біля борту в зоні Білого Барса, й Ілля Коренчук, отримавши передачу, кинув шайбу над плечем Краснопільського. Через півтори хвилини форвард Білого Барса Данило Печерських підхопив шайбу за воротами, і, випередивши Тимура Гриценка, завів шайбу у ворота повз Захарченка.

Підсумковий рахунок у матчі встановив Ілля Коренчук, закинувши Білому Барсу другу командну шайбу в меншості, і знову з передачі Максима Слиша - Кременчук виграє зустріч із рахунком 5:2.

Кременчук - Білий Барс 5:2 (1:0; 3:2; 1:0)

Шайби: 1:0 - Коренчук (Кузьмик, Слиш - більш.), 8:58. 2:0 - Гриценко (Коваленя, Петранговський), 23:33. 2:1 - Бондаренко (Ромащенко, Лєсніков), 25:25. 3:1 - Кирющенков (Гніденко - менш.), 33:16. 4:1 - Коренчук (Чернишенко, Слиш), 36:50. 4:2 - Печерських (Микулко), 38:20. 5:2 - Коренчук (Слиш, Варивода - менш.), 56:02.

Кременчук: Захарченко (Петров), Башко - Андрейків, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Мельников - Савицький. Коренчук - Кузьмик - Слиш, Гаврик - Гніденко - Кирющенков, Петранговський - Т. Гриценко - Коваленя, Чернишенко - Карпенко - Чорний.

Білий Барс: Краснопільський (Власенко). Толкунов - Логачов, Ядловський - Поцелуєнко, Дворецький - Сухонос, Разумов - Даниленко - Бабинець, Бондаренко - Ромащенко - Лєсніков, Микулко - Ружніков - Печерських, Д.Гриценко - Люльчук - Воронін.