Донбас і Кременчук здобули перемоги в черговому турі

iSport.ua,  18 лютого 2017, 22:20
0
57

На вершині чемпіонату України з хокею збереглося двовладдя.

Лідери чемпіонату України з хокею Донбас і Кременчук здобули перемоги у 37-му турі чемпіонату України, зберігши двовладдя на вершині турнірної таблиці.

Донбас для цього вдома в Дружківці зумів переграти Дженералз. Фактично переможець матчу визначився в першому періоді, у якому господарі зуміли закинути три шайби. По разу за Донбас відзначилися Артем Бондарев, Денис Петрухно і Микита Буценко, а Віталій Лялька записав на свій рахунок дві результативні передачі.

У другому періоді донеччани помітно зменшили оберти. Можливо, заздалегідь повіривши, що справу зроблено. Олександр Сирей довів перевагу команди Сергія Вітера до чотирьох шайб, але у відповідь Донбас пропустив від Олексія Овчинникова.

Підсумковий період взагалі залишився за Генералами, які зуміли вразити ворота Богдана Дяченка ще раз - гол на рахунку Миколи Дворника.

Донбас - Дженералз - 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0 – Бондарев (Каменьков, Автаєв), 03:02, 2:0 – Петрухно (Буценко, Лялька), 12:39, 3:0 – Буценко (Лялька) 18:39, 4:0 – Сирей (Кугут - більш), 25:58, 4:1 – Овчинников (Татаренко, Костюк), 29:49, 4:2 – М. Дворник (Безуглий, Генералов - більш), 57:40.

Донбас: Дьяченко (С.Люльчук); Рамазанов – Шафаренко (А) – Нікіфоров, Кугут (А) – Сирей; Р. Благой – Захаров – Голденков, Вл. Алексюк – Яковлевс; Лялька – Буценко – Бабинець, Побєдоносцев (К) – Петрухно; Автаєв – Бондарев – Німенко, Каменьков – Григор'єв.

Дженаралз: Напненко (Дорош, 34:02); Овчинников – Костюк (А) – Янишевський, Татаренко (К) – Скрипець; Безуглий – М. Дворник – Генералов, Шпак – Сирченко; Шиманський – А. Дворник (А) – Поліщук, Боєвих, Шапіро.

В іншому матчі дня Кременчук на виїзді переграв Кривбас, зберігши перше місце в чемпіонаті.
У першому періоді Ігнатенко реалізував більшість своєї команди, а у другому Коренчук довів перевагу до двох шайб.

Попов, закинувши шайбу за 11 хвилин до кінця матчу, повернув інтригу в матчі, але останнє слово все одно було за гостями - Кіча в більшості закинув переможну шайбу своєї команди.

Кривбас - Кременчук 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 – Ігнатенко (Гніденко, Ісаєнко – більш), 06:24, 0:2 – Коренчук (Слиш), 35:39, 1:2 – Н.А. Попов (Савченко, Секирко – більш), 49:05, 1:3 – Кіча (Гніденко, Ігнатенко – більш), 56:50

Кривбас: Безхлібний (В'язовов); Рябенко – Афанасьєв, Белоусов – Декало, Катрич – Александров, О. Люльчук; Попов – Секирко – Савченко, Слюсар – Вал. Алексюк – Міхєєнок, Ворона – Максименко – Свищев, Підгурський – Куцевич – Рубан, Коваленко.

Кременчук: Захарченко (Петленко); Башко – Андрейків, Ісаєнко – Ігнатенко, Романенко – Варивода, Мельников – Савицький; Коренчук – Кузьмик – Слиш, Кіча – Гніденко – Кірющенков, Гаврик – Т. Гриценко – Коваленя, Чернишенко – Карпенко – Луговий.