УХЛ: Перша поразка Дніпра, перемога Білого Барса і Донбасу

iSport.ua,  5 жовтня 2018, 11:50
0
196

У чемпіонаті України з хокею відбувся шостий тур.

У шостому турі Української хокейної ліги Дніпро зазнав першої поразки в сезоні від кременчужан у серії післяматчевих кидків, Донбас реабілітувався в Харкові за дві попередні поразки, а Білий Барс в овертаймі вирвав перемогу у Льодяних Вовків.

Дніпро - Кременчук 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

У Херсоні на старті шостого туру Української хокейної ліги відбулася справжня бійня між лідерами турнірної таблиці Дніпром і Кременчуком. Весь поєдинок команди боролися на кожному клаптику майданчика і не хотіли поступатися трьома очками противнику. Дуже стійко і надійно в воротах відіграли голкіпери клубів Олег Петров і Микита Гордюшин, які тримали на замку свої ворота і не давали противникові реалізовувати свої моменти.

Доля поєдинку вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, де удача посміхнулася хокеїстам Кременчука, а вирішальний кидок на свій рахунок записав капітан "городян" Тимур Гриценко.

МХК Динамо - Донбас 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)

У Харкові донеччани намагалися реабілітуватися за дві поразки в попередніх турах від Дніпра і Кременчука та у них це сповна вийшло. Донбас від початку зустрічі заволодів ігровою перевагою і по ходу поєдинку тільки нарощував свій пресинг. Харківський клуб, своєю чергою, зміг тільки тричі пробити Богдана Дяченка.

Другий період став найцікавішим відрізком зустрічі, адже харківському клубу вдалося скоротити відставання в рахунку до 3:4 і навіть отримати шанс зрівняти рахунок. Прогте або втома зіграла своє, або досвід донецької команди переважив молодість колективу Олександра Сеуканда, але зустріч все ж закінчилася з рахунком 6:3 на користь чинного чемпіона України.

Відзначимо, що в цьому матчі форвард харків'ян Артем Кобиков набрав 50 ювілейне очко в чемпіонатах України.

Білий Барс - Крижані Вовки 5:4 ОТ (2:0; 1:3, 1:1; 1:0)

Тур у Білій Церкві закрили аутсайдери турнірної таблиці Білий Барс і Крижані Вовки. Зустріч видалася досить драматичною, адже ще в середині другого періоду кияни горіли 0:3, але потім змогли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Однак, на додатковому часі удача посміхнулася Євгену Тимченку, який відправив шайбу в ворота Микити Глотова і здобув перемогу в цьому матчі.

Сьомий тур Української хокейної ліги пройде 6 і 7 жовтня. 6 жовтня о 13:50 в Харкові тур відкриють МХК Динамо і Дніпро. А 7 листопада спочатку о 13:30 Крижані Вовки приймуть Кременчук, а потім о 18:00 в Дружківці зустрінуться Донбас і Білий Барс.

Турнірна таблиця УХЛ (після шести турів)
1. Дніпро - 16 очок / 6 матчів (різниця шайб 22-5)
2. Кременчук - 14/6 (37-19)
3. Донбас 12/6 (31-15)
4. Білий Барс - 5/6 (14-31)
5. МХК Динамо - 4/6 (12-24)
6. Крижані Вовки - 3/6 (14-36)