УХЛ: Донбас у серії булітів програв Дніпру, Динамо перервало серію невдач

iSport.ua,  1 лютого 2019, 16:15
0
89

Огляд 34-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч. Харківський Дніпро - у лідерах, а Крижані Вовки пасуть задніх.

30 і 31 січня відбулися три матчі в рамках 34-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч. МХК Динамо на своєму майданчику переміг Крижаних Вовків, Дніпро і Донбас виявили переможця тільки в серії післяматчевих булітів, а Кременчук ледь не оступився в протистоянні з Білим Барсом.

МХК Динамо - Крижані Вовки 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)

Господарі швидко повели в рахунку завдяки точному кидку Олексія Сиротенка. Але потім гра зрівнялася - відзначитися могли обидві команди. І на екваторі другого періоду кияни відновили паритет після шайби Івана Федосова.

Основні події розгорнулися в заключні 20 хвилин зустрічі. Спершу до двох голів збільшили перевагу динамівці (забивали Сергій Пойманов і Дмитро Халін), але Крижані Вовки знайшли в собі сили відігратися. Олександр Найдьонов скоротив відставання, а Олексій Овчинников й узагалі зробив рахунок 3:3. Проте розжитися очками столичному клубу не вдалося. Микита Олійник за 2,24 хвилини до кінця поєдинку приніс харків'янам перемогу 4:3. Вовки продовжили серію невдач до 23 матчів.

Дніпро - Донбас 3:2 Б (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0)

У центральному протистоянні туру - між Дніпром і Донбасом - гра йшла до закинутої шайби. Ніхто не хотів ризикувати і великими силами йти в атаку. Тому вболівальникам вдалося побачити гол тільки на старті третього періоду. Владислав Гончаров заробив перевагу для Донбасу, але господарі миттєво відігралися після точно кидка Іллі Декала від синьої лінії. І тут же донеччани повернули лідерство в грі: Володимир Романенко розібрався біля воріт супротивника і пробив Олега Петрова.

Херсонці відігралися вдруге за матч, коли мали подвійну перевагу на льоду. Гравці Донбасу поплатилися за видалення, а Дніпро зусиллями Руслана Ромащенка відновив рівновагу через 4 хвилини до фінальної сирени - 2:2.

Команди продовжили з'ясовувати стосунки в овертаймі, але визначити найсильнішого судилося тільки в серії булітів. Як завжди, надійними були голкіпери обох клубів, але цього разу Петров пропустив менше, ніж Дьяченко. Дмитро Пугачов точним кидком приніс своїй команді перемогу. Херсонський клуб зберігає першу позицію в чемпіонаті, а Донбас перервав потужну серію із 17 перемог поспіль.

Білий Барс - Кременчук 2:6 (2:0, 0:2, 0:4)

Підопічні Олександра Савицького ледь не оступилися в Білій Церкві. Місцеві Барси повели в першому періоді завдяки точним ударам від Назара Ружнікова і Івана Панова. Подвійна перевага господарів майданчика трималася аж до кінця другого періоду, поки не прорвало кременчужан. У меншості відзначився Олексій Красильников, а через півтори хвилини гольовий почин підтримав кращий снайпер клубу Микола Кисельов - 2:2.

У середині третьої 20-хвилинки гості вперше за зустріч вийшли вперед після точного кидка Данила Фурси. Потім Кременчук знову відзначився, маючи на льоду на одного гравця менше - Тимур Гриценко пробив воротаря суперників.

Хо як старалися хокеїсти Білого Барса, але закинути хоча б одну шайбу в них більше не вийшло. Зате їхні опоненти зробили це ще двічі: постаралися Іван Савченко і Олексій Зайцев. 6:2 - Барси гідно програють, а кременчужани продовжують гонитву за Донбасом і Дніпром.