УХЛ: Сокіл поступився Краматорську, Маріуполь обіграв Білий Барс

iSport.ua,  22 листопада 2020, 20:16
0
147

Завершилися два матчі чемпіонату України з хокею.

В рамках чемпіонату України сьогодні відбулися два поєдинки, в яких в основному боролися команди з середини турнірної таблиці УХЛ.

У першій грі ігрового дня в рамках десятого туру УХЛ київський Сокіл на своєму майданчику програв Краматорську з рахунком 2:4. Це була вже друга зустріч команд за три дні і якщо в першій успіх святкували кияни, то в другій удача була на стороні гостей.

У першому періоді гравці Краматорська проявляли активність біля воріт Пеленського, але нічого не виходило в завершальній фазі, а ось кияни за хвилину двічі примудрилися засмутити воротаря гостей Шевчука - спершу відзначився Ступак, а потім Гончаренко. Краматорськ зміг відіграти одну шайбу до сирени на першу перерву зусиллями Сурсова, а на старті другого періоду Столяренко зрівняв рахунок на табло. Гості вперше змогли вийти вперед в самій кінцівці двадцятихвилинки, коли Столяренко оформив дубль в більшості. У третьому періоді команди продовжили обмінюватися небезпечними моментами, але як уже говорилося, удача була на боці гостей, які за чотири хвилини до кінця матчу встановили остаточний рахунок на табло 4:2 завдяки результативному кидку від Подзіньша.

Після десяти матчів у Сокола 14 очок і третє місце в турнірній таблиці УХЛ, а у Краматорська вісім ігор і дев'ять балів.

Сокіл - Краматорськ 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 - Ступак (Панченко), 14:50, 2:0 - Гончаренко (Міхнов, Німенко), 15:37, 2: 1 - ресурсів (Ципнятов, Подзіньш), 16:26 2:2 - Столяренко (Жвачкін), 22:51 2: 3 - Столяренко (Полухін, Гринь - більш.), 39:35, 2:4 - Подзіньш (ресурсів), 56:05.

Сокіл: Пеленський (Кубрицький); Олендаренко - Сушков, Сисак - Платонов, Фірсов - Павлов; Гончаренко - Німенко (А) - Міхнов (А), Середницький - Симчук - Морозов (К), Панченко - Ступак - Сиротенко, Гильманов - Смирнов - Пойманов.

Краматорськ: Шевчук (Коровай); Пахмурін - Воронін, Полухін - Таран, Зуєв - Гринкевич, Панков; Ципнятов - ресурсів - Подзіньш, Кривошапкин - Карпенко - Геворкян, Гринь - Столяренко - Жвачкін.

У другому поєдинку Маріуполь зміг обіграти білоцерківський Білий Барс з рахунком 6:4. Вже на сьомій хвилині господарі повели в рахунку завдяки кидку від Дурдиєва, а через десять хвилин перевага була подвоєна зусиллями Агєєва. Практично на екваторі другої двадцятихвилинки господарі ще раз змогли засмутити воротаря гостей Кучера - шайба на рахунку Коваленка. Через хвилину Благой розпечатав ворота Дуве і скоротив відставання в рахунку, а через пару хвилин Бородай відіграв ще одну шайбу.

Третій період почався з гола у виконанні Бондаренка, але через мить Бородай знову скоротив відставання в рахунку до мінімуму. Потім гості отримали видалення, чим і скористалися гравці Краматорська, щоб знову оформити собі комфортну перевагу - відзначився Чердак, а ще через сім хвилин Агєєв довів рахунок до 6:3. Все, чим відповіли гості - це закинута шайба у виконанні Даниленка.

Завдяки перемозі Маріуполь обійшов у турнірній таблиці Крижаних Вовків і посів шосте місце, маючи в своєму активі 6 очок, а у Білого Барса всього лише три бали і останній рядок.

Маріуполь - Білий Барс 6:4 (2:0, 1:2, 3:2

Шайби: 1:0 - Дурдиев (Олійник), 6:13, 2:0 - Агєєв (Горище - Мазур), 16:15, 3:0 - Коваленко (Агєєв - Горище), 28:23, 3:1 - Благой (Грицюк - Гребеник), 29:02; 3:2 - Бородай (Ядловський), 33:38; 4:2 - Бондаренко (Кобяков - Ромащенко), 43:45; 4:3 - Бородай (Даниленко); 5:3 - Чердак (Коваленко), 48:51; 6:3 - Агєєв (Горище - Сірченко), 55:25; 6:4 - Даниленко (Благой - Грицюк), 57:58.

Маріуполь: Дуве (Качула); Петрухно - Сірченко, Скурихин - Гуров, Костарєв - Цикало, Філімонов -; Горище - Мазур - Агєєв, Мостовий - Коваленко - Луговий, Кобяков - Ромащенко - Бондаренко, Дурдиев - Ухін - Олійник.

Білий Барс: Кучер (Полгороднік); Гребеник - Грицюк, Кравець - Ядловський, Будько - Логачов, -; Благой - Даниленко - Мороз, Грабовецький - Качан - Бородай, Тищенко - Ружников - Лісників, Койда - Резюк.