УХЛ: Білий Барс обіграв Льодяних Вовків, Кременчук поступився Соколу

iSport.ua,  26 листопада 2020, 23:34
0
94

Завершилися два матчі чемпіонату України з хокею.

У рамках чемпіонату України сьогодні відбулися два поєдинки, в яких були дещо несподівані результати.

У першій грі ігрового дня в рамках 11-го туру Української хокейної ліги Білий Барс на своєму майданчику мінімально обіграв Льодяних Вовків з рахунком 3:2. Вже з перших хвилин команди почали атакувати ворота один одного, і так тривало до самого кінця, але була закинута лише одна шайба. Автором результативного кидка став Мороз, який вивів білоцерківців уперед. У другому картина повторилася, і господарі майданчика подвоїли свою перевагу в рахунку, автором другого голу став Бородай, який замкнув передачу Благого.

У заключному періоді команда Каштанова кидала все більше і більше сил в атаку, але це призвело лише до третьої пропущеної шайби, яку оформив Ружников. Лише в кінцівці матчу на останній хвилині господарі втратили ритм і пропустили шайбу від Суріна, коли кияни реалізували більшість. Ще через двадцять секунд Моксунов скоротив рахунок до мінімального, але на більше часу не було.

Білий Барс - Крижані Вовки 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1: 0 - Мороз (Грабовецький, Даниленко), 10:12, 2:0 - Бородай (Благой, Резюк), 26:22, 3:0 - Ружников (Кравець), 57:53, 3:1 - Сурін (Шабанов, Панков, 5х3), 59:12, 3:2 - Моксунов (Сурін, Шабанов, більш.), 59:32.

Білий Барс: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) - Резюк, Логачов - Ядловський (А), Будько - Кравець, Ромахін; Благой (К) - Ружников - Бородай, Грабовецький - Даниленко - Мороз, Тищенко - Качан - Удовиченко, Койда - Трошкін - Петрошенко.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Жигалов - Моксунов, Фолтін - Лучніков, Неверов - Фроленко, Карпов; Черемнов - Сурін - Панков (А), Шабанов (К) - Шапіро - Маландін, Кіча - Андрющенко - Абаджян, Булах - Борисов - Болотін.
У другому матчі дня київський Сокіл у гостях несподівано обіграв Кременчук з рахунком 3:1. Гості дуже активно почали зустріч, і вже на четвертій хвилині Рубан дивом не зміг обіграти воротаря господарів Новицького. Через три хвилини кияни все ж вийшли вперед зусиллями Німенка, який впевнено зіграв на добиванні. У другому періоді ситуація в матчі повторювалася, і кияни подвоїли перевагу в рахунку - Морозов вдало підставив ключку під кидок Гильманова. У самій кінцівці двадцятихвилинки гості отримали два видалення поспіль, і їм довелося грати у форматі 3 на 5. "Городяни" не стали тринькати таку можливість і відіграли одну шайбу зусиллями Серанова.

У заключному періоді Кременчук усіма силами намагався відігратися, але тут потрібно відзначити дії воротаря гостей Кубрицького, який раз по раз виручав киян із біди. Усі зусилля господарів у результаті були зведені нанівець, коли за три хвилини до кінця гри Морозов реалізував вихід один на один.

Кременчук - Сокіл 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0: 1 - Німенко (Рубан), 6:17; 0:2 - Морозов (Гильманов), 32:26; 1:2 - Серанов (Орлов), 59:00; 1:3 - Морозов (Голубич - Рубан), 56:43.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусев - Алексюк, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Александров, Яковлєв - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Савицький - Волков - Пукса (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Павлов, Сушков -; Рубан - Німенко (А) - Морозов (К), Гильманов - Смирнов - Павленко, Сиротенко - Ступак - Середницький, Гончаренко - Панченко - Пойманов.

Після сьогоднішніх матчів Сокіл піднявся на друге місце в турнірній таблиці УХЛ, маючи у своєму активі 16 очок після 11 ігор і відстаючи від лідера-Донбасу на три бали, як і Кременчук, який іде за киянами. Білий Барс здобув другу перемогу в сезоні і піднявся на сьоме місце, набравши п'ять очок, а у Льодяних Вовків чотири бали і останній рядок.