УХЛ: Сокіл обіграв Білий Барс, Краматорськ в овертаймі поступився Маріуполю

iSport.ua,  17 грудня 2020, 22:56
0
97

У четвер, 17 грудня, у рамках чемпіонату України відбулися два чергових поєдинки. До вашої уваги їхні результати.

У першому матчі 18-го туру УХЛ Сокіл на своєму майданчику здобув впевнену перемогу над Білим Барсом з рахунком 4:1 в рамках столичного дербі.

У першому періоді моментів було небагато і ніхто не хотів поступатися, але саме гостям вдалося вийти вперед після голу у виконанні Грабовецького, якому асистував Даниленко. У другому періоді ситуація кардинально змінилася і гравці Сокола змогли тричі вразити ворота Білого Барса, зокрема Голубич оформив дубль, а ще одну шайбу закинув Васильєв. Остаточний рахунок у матчі встановив Павленко, забивши четверту шайбу своєї команди в третьому періоді.

Сокіл - Білий Барс 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Грабовецький (Даниленко), 13:54; 1:1 Голубич (Павленко, Морозов), 20:52; 2:1 Васильєв (Морозов, Павленко), 30:24; 3:1 Голубич (Смирнов, Гончаренко, більш.), 39:05; 4:1 Павленко (Пойманов, Морозов), 58:36.

У другій грі Маріуполь в овертаймі зміг переграти Краматорськ з рахунком 3:2. У першому періоді команди зберегли свої ворота на замку, а в другій двадцятихвилинці обмінялися закинутими шайбами. На гол Гриня в складі гостей, господарі відповіли точним пострілом Чердака. У третьому періоді команди знову зафіксували на табло однакові цифри, забивши по ще одній шайбі. На цей раз за Маріуполь закинув Корчоха, а у Краматорська відзначився Гринь, який оформив дубль. Перемогу господарям принесла закинута шайба від Фроленко на 62-й хвилині.

Маріуполь - Краматорськ 3:2 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1 - Гринь (Столяренко - Сурсов), 22:15; 1:1 - Чердак (Корчоха), 37:09; 2:1 - Корчоха (Скурихин), 48:57; 2:2 - Гринь (Карпенко - Столяренко), 53:25; 3:2 - Фроленко (Корчоха - Лихачов), 61:58;