УХЛ: Булітні перемоги Сокола і Білого Барса, Кременчук дотиснув Краматорськ

0
96

Відбулися чергові поєдинки української хокейної ліги.

Завершилися заключні поєдинки 2020 року в рамках української хокейної ліги.

У першій грі Сокіл несподівано обіграв Донбас. У першому періоді Сокіл моментально відкрив рахунок - вже на 34-й секунді Морозов вивів гостей вперед. Однак початок другого періоду був повністю під контролем донеччан, які змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед зусиллями Монса і Казаковцева. Такий рахунок був до екватора другої двадцятихвилинки, коли Кузьменко зрівняв цифри на табло. На цьому команди не закінчили, і шайба ще двічі побувала у воротах, причому, в обох команд - на результативний кидок господарів від Пангелова - Юлдашева гості відповіли голом Рубана.

У третьому періоді мала вирішитися доля матчу, але команди знову обмінялися закинутими шайбами ​​- Пангелов - Юлдашев оформив дубль, а в гостей забив Міхнов. В овертаймі голів не було, а в серії булітів сильнішими виявилися кияни з вирішальним кидком від Павленка.

Донбас - Сокіл 4:5 Б (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0: 1 Морозов (Павленко), 00:34; 1:1 Монс (Пангелов - Юлдашев), 20:28; 2:1 Казаковцев (Туркін), 23:15; 2:2 Кузьменко, 30:59; 3:2 Пангелов - Юлдашев (Лялька, більш.), 33:44; 3:3 Рубан (Міхнов), 37:46; 3:4 Міхнов (Рубан), 55:06; 4:4 Пангелов - Юлдашев (Сигарев, Буценко), 59:21.

Вирішальний буліт: Павленко (Сокіл).

У другому матчі в результативній перестрілці з дев'яти шайб переможцем вийшов херсонський Дніпро, який обіграв Льодяних Вовків з рахунком 5:4. Перша двадцятихвилинка закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів майданчика, за яких відзначилися Ніконов і Гасніков, а у гостей відзначився Павлов. У другому періоді було ще спекотніше, і команди двічі обмінювалися результативними кидками. За херсонців дубль оформив Целогородцев, а у киян відзначилися Хеффернан і Кіча. У третьому періоді команди забили по одній шайбі - на гол Целогородцева, який оформив хет-трик, гості відповіли точним пострілом Шабанова.

Дніпро - Крижані Вовки 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)

Шайби: 1:0 - Ніконов, (Ратушний - Брага), 9:18; 2:0 - Гасніков (Целогородцев - Дорофєєв), 14:10; 2:1 - Павлов (Черемнов), 14:44; 2:2 - Хеффернан (Сурін - Панков), 27:44; 3:2 - Целогородцев (Ратушний), 28: 23; 3:3 - Кіча (Калиничев - Шабанов), 31:55; 4:3 - Целогородцев (Дорофєєв), 32:35; 5:3 - Целогородцев (Дорофєєв - Каракулько), 41:48; 5:4 - Шабанов (Кіча), 46:12.

У третій грі Білий Барс у гостях здобув мінімальну перемогу над Маріуполем, причому, вона також закінчилася після серії післяматчевих булітів. У першому періоді гості вийшли вперед зусиллями Бородая, але в третій двадцятихвилинці господарі змогли зрівняти рахунок після вдалих дій Лихачова. Перемогу в серії післяматчевих булітів приніс точний кидок у виконанні Даниленка.

Маріуполь - Білий Барс 1:2 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Бородай (Грабовецький, більш.) 15:27; 1:1 Лихачов (Скурихин, Чердак, більш.), 58:32.

Вирішальний буліт: Даниленко (Білий Барс).

В останньому матчі року Кременчук в овертаймі обіграв Краматорськ з рахунком 2:1. Як і в минулій грі, рахунок у матчі був відкритий у першому періоді, коли Кременчук вийшов вперед зусиллями Гриценка, але гості відповіли влучним кидком Жвачкіна на старті заключного періоду. Перемогу в овертаймі для господарів приніс гол у виконанні Тютченка.

Кременчук - Краматорськ 2:1 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1: 0 - Гриценко (Ворона - Смирнов) 2:28; 1:1 - Жвачкін (Геворкян - Золотухін), 45:00; 2:1 - Тютченко, 61:44.